Кајгана обожаватели?

Sinisa

libertad o muerte
Член од
27 август 2005
Мислења
661
Поени од реакции
52
Ух што волим да се играм детектива. Кајгана рулз. Дакле:

1. Монитор 99% није TFT због одсјаја на екрану кога нема на тим мониторима, као и због изобличења у угловима. Или је тако, или је на TFT монтирана слика са CRT.

2. Мени је реакција Acida необична. Ко може да се "љути" на овакву поруку? То ме доводи у сумњу да си Есид игра мајтап. :wink:

3. Ако није то, логичан даљи корак у детекцији би био десни клик на поруку па properties>details. Ту може да се види доста тога. Нажалост немам изворну поруку :D

4. За ово не треба да си неки детектив :mrgreen: : власници треба честитати на овим лепим природним облицима. Године процењујем на око 20-23.
 
Член од
10 јуни 2005
Мислења
3.399
Поени од реакции
19
кај е холмс сега да дојди

или поаро
:D :D :D :D

или шо би реколк џумерко во солунски патрдии

-а бе за 100 алтани сите леви цицки во Солунов че ги проверам
:D :D :D :D :D :D :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Sinisa напиша:
Ух што волим да се играм детектива. Кајгана рулз. Дакле:

1. Монитор 99% није TFT због одсјаја на екрану кога нема на тим мониторима, као и због изобличења у угловима. Или је тако, или је на TFT монтирана слика са CRT.
Точно, и мене ми изгледа на CRT монитор.
Sinisa напиша:
2. Мени је реакција Acida необична. Ко може да се "љути" на овакву поруку? То ме доводи у сумњу да си Есид игра мајтап. :wink:
Мене ми е мило до недоглед! :pos: Само се „лутам“ зошто незнам од кого е пратена поракава. Стигна од (за мене) непозната е-мејл адреса. :razmislu:
Sinisa напиша:
3. Ако није то, логичан даљи корак у детекцији би био десни клик на поруку па properties>details. Ту може да се види доста тога. Нажалост немам изворну поруку :D
Немаше дополнителни податоци. :ne:
Sinisa напиша:
4. За ово не треба да си неки детектив :mrgreen: : власници треба честитати на овим лепим природним облицима. Године процењујем на око 20-23.
Имаш право! :cuc: :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Dani^^^ напиша:
Acid напиша:
Дани, сумљива си ми...
Acid најмалце од сите сум јас :pos: :pos: :pos: :pos:
Toкму затоа и се сомневам во тебе. Немаш ниедна слика на која може да направиме компарација помеѓу твоите и „нејзините“ гради. Паметно од твоја страна!
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Гледаш до кај си ги пресекла!?


:razmislu:
 

Sinisa

libertad o muerte
Член од
27 август 2005
Мислења
661
Поени од реакции
52
Предлажем да у интересу брзе и ефикасне истраге све кајганџијке ставе цицке у свој аватар. Благодарам.
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
суги напиша:
Acid напиша:
Па незнам, по пропорциите може да е irena_gvg, ама ништо чудно и The`Bitch да е. Башка модераторка на љубов и секс нели...
Не е Да Бич, ти гарантирам :^)
8)
Секако дека не сум јас. Башка мојот монитор е црн а не бел. 8)
Мац :baeh:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Tи може да лажеш, ама „опашката“ не лаже!
:pos:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
хахаха.. аиииидеее мачко :x
Ич не си фер значи ама ич! :place: :pos:
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
Не бе не.....Ја гарантирам дека Дани е на спорната слика..... :pos: :pos: :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Да се извадам ... јас имам Proview монитори така да типувам за друга а тоа не е никоја од наведениве .... Cool Cat многу си ги истакнува насекаде ... може и се поголеми на другите слики, ама па ептен ги стега таму, затоа ... таа е сигурно. :poos: :eek:jea:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom