Кајгана миленичиња

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.511
Поени од реакции
2.647
Моите канаринци - Меда и жена му Палома :pos: после тоа Шаки,Бени и не знам зошто на едниот сум му дал име Јусуф :pos: :pos:
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Имам куче Џони се вика :):)
 

Jin

Член од
17 февруари 2008
Мислења
419
Поени од реакции
20
кучето мое се вика Султан:D
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
bidejki jas imam mace vo seloto i se vika Џеки
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
505
Поени од реакции
65
Kucetoooo moe so si go sakam najpokje se vika Cule a pak imav porano macinja eden kup se vikaja Mimi taja najpokje si ja sakav,Keti,Tom... za drugite ne se sekjavam isto taka imam i kanarinec se vika Tviti a ko imav zajak se vikase Gricko:pipi:
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
136
Поени од реакции
3
имам ку4е се вика Буба нз зш така се вика зато шо имаше име уште пред да ми ја донесат (од гивгилија) :) инаку ја си ја викам понекоаш Буби4ка или Прасе зш ја згоив ко прасе :))
 
Член од
17 јуни 2008
Мислења
44
Поени од реакции
0
Imam 2 macinje ednoto e GAROFIKS nagaleno GARO a drugoto od sto sekoj si go vika kako saka(ne se dogovorivme na vreme ima poveke iminja BUBI,BEKI,ZUTI. Dusicka zatoa i ne znae seuste na koe ime da se svrti koga go vikas.
Imam i 2 kucenca i se krsteni onaka na sala ama mnogu si gi sakame SANDE i SUZANA(bracen par):eek:lee:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
385
Поени од реакции
18
abe kolku machinja sum imala ne gi pamtam vishe..:) prvoto mi se vikashe Tosho(onaka togash site gi vikaa taka machkite), posle Dzini(zashto beshe belo celoto), pa Kiki(neznam zashto ali beshe gluvo pa ne beshe bitno kako ke go vikame), pa Mia(zsh beshe mnogu ubava), pa PameLa(mojata najomilena machka,a imeto taka mi doe od zaebancija), pa Kijara(ja pushtija na TV), pa Vlatche(po vlatche od MoraL), i sea Nora i ima tri mali machinja shto neznam kako da gi krstam pa moze da mi dade nekoj predlog:)
 

NIKA

F.B.I (Fausse Bonne Idée)
Член од
11 април 2006
Мислења
791
Поени од реакции
12
Е мачињата машки женски?Какви се?
Ако се машки: Моцарт, Бетовен (по филмот за БЕтовен се запалив), Алберт(ко крал, принц на некој адржава), Ајнштајн (умен да е) и така натака:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom