(Кајгана избира) Најдобри серии на сите времиња

Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.162
Поени од реакции
29.170
Breaking Bad!

Како може серија за која и самите нејзини најхардкор фанови сметаат дека има, најблаго речено „незадовлителен епилог“ да биде подобра од серија која низ целото прикажување нема никаков пад во квалитет.

 
На врв Bottom