Кајгана бесплатен психолог (ЧДА верзија)

  • Креатор на темата makedon^
  • Време на започнување

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
ИМА ОВДЕ ЕДНА МУВА НОН СТОП МИ ИДЕ НА МОНИТОР А НЕ МОЖАМ ДА ЈА УБИЈАМ! ДАЛИ СУМ НОРМАЛНА??:vozbud:
Ти не си нормална зарем ти личам на куртон:pos:
 
V

Viktoranius

Гостин
Јас имам еден проблем.

Се познавам со една жена, многу пријатна жена ми се доверува за се. Е сеа и излезе една работа требаше да оди на пат за Канада некое деловно патување и ми ја остави ќерка и да ја чувам. Отпатува вчера во четвртокот а јас сабајлето отидов до продавница да купам леб и кога се вратив ја видов ќерка и со двајца цигани во креветот на мајка и, и практикуваше двојна пенетрација, а девојчето е 9 години. И ги избркав циганите и почнав да ја тепам и и реков дека ќе ја кажам на мајка и. Ја затворив во шпајзот, и тргнав накај аеродромот да резервирам карти за Канада бидејки морав да и кажам на жената за таа случка. Одам накај аеродромот, чекав 2 часа таму за да резервирам за карта, и таман кога дојдов на ред се случи некоја експозија во канцелариите таму на аеродромот и сите почнаа да бегат. Е сеа работата е што при експлозијата ги изгубив парите во таа мешаница, и морав да се враќам дома за да земам уште пари од касата. Стигнувам дома и ги барам клучевите за да ја отворам касата, али неможев да ги најдам и морав да ја скршам за да ги земам парите, и кога гледам клучевите биле внатре во касата бидејки мајка ми ја затворила од внатрешната страна. Ги зимам парите, ама бев многу изреволтиран поради тоа што морав да ја кршам и отидов со парите купив друга каса. Мислев дека од кусурот што ми остана ќе имам и за карта за авион али се заебав. Отидов уште еднаш до аеродромот на празно, кога за карта ми недостасуваа уште 13 денари. Талкам така по улиците и размислувам како да дојдам до пари, кога наеднаш ми светна идеја да украдам пари од некоја продавница и право да одам да земам карта. Влегувам во една продавница, пространа беше многу голема и извадив нож на продавачката, ама за моја жал во продавницата имаше еден полицаец кој набрзина ме совлада и ме однесе во притвор. Одма другиот ден право дојде судијата и ме осудија на 6 месечен затвор.

Си одлежав јас шо си одлежав тоа, али сеа друга ми е маката и страв ми е да се вратам дома. Ве молам сигурно да ми кажете, дали мислите дека девојчето сеуште е живо после 6 месечно престојување во шпајзот без храна и вода, бидејки ја заклучив таму.

Ве молам за искрени одговори, фала однапред.
 
Г

Господ

Гостин
Да има големи шанси девојчето да е живо бидејки во шпајзот најчесто се чуваат залихи за храна и така девојчето сигурно имало што да јаде ама може да е ослепено пошто 6 месеци живеела во темница во шпајзот и плус сигурно не ги читала лектирите така да у школо ќе ја понављаат што е многу поважно
 
Z

Zona Pelucida

Гостин
Go mavam od biro. Dali sum saglam?:pipnianus:
Мењај пози(малце мавај го со лева наместо со десна рака) или мењај локации(мавај го у парк,на столица,на тањир) иначе салам си,само да не ти стане монотоно,тоа ме загрижува.

ИМА ОВДЕ ЕДНА МУВА НОН СТОП МИ ИДЕ НА МОНИТОР А НЕ МОЖАМ ДА ЈА УБИЈАМ! ДАЛИ СУМ НОРМАЛНА??:vozbud:
Мавни ја главата три пати од монитор,запеј ја песната зашто си ме мајко родила и сите маки ќе ти поминат,вака на луда не ми делуваш,али со секојдневно конзумирање на дадената дијагноза,ќе има подобрување.
 
D

DeviL_32`

Гостин
I'm back with пар проблеми

Утре ќе одам на слаткарче во К7...Не дека го обожавам туку за екипата и цурата. Шта да радим?

Друг проблем...
Во последно време почнувам да се потам кога го отварам фрижидерот, или кога се ладам на климата?

Се обидувам да бидам озбилен, нормален ама сето тоа трае 2 3 секунди кога молчам ама не бива... :S Шо е со мене?

Кога свршувам секогаш се накапувам или на руката, ногата, главата, раменото...Некое решение?

:хаха:
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451

bobi_93

Македонија
Член од
11 август 2008
Мислења
652
Поени од реакции
9
кога одам по улица се дрзам за к*р дали сум нормален
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
не си....под итно на психијатар
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
645
Пред извесно време, пред влез седевме јас и две девојки. Излегувајќи од влезот, една постара жена се обрати со "Добар ден девојки"...Што се случува со мене, и дали ви стигна купусот?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom