Како си ги замислувате членовите на форумов?

Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
Абе ти може да ме замислуваш како сакаш, не се лутам јас. Ама тука треба да застане а не сеа муабет да си праите со екипата, 15 страни и 0 интересни работи напишано. Сфаќаш?

Не вреѓам. А и што, не смеат жени да се вреѓаат?
... ај врати се назад и види дали правев муабет освен што постирав гиф, а? и види кој после искоментира (направи муабет) дека постираме „рак“ и „чума“ низ постовите и дека сме биле вакви такви тетки низ форумов... кога нешто тврдиш барем немој да лажеш ... готово пораката е примена, ете баш фино што Кулирис испостира неколку гифа како те замислува...ти збор не рече...али џабе бате ...не те ебава она 2% иако нејзиното не е нит „чума“ нит „ рак“ низ темиве, толку од мене за тебе! (n)
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.977
Поени од реакции
55.047
... ај врати се назад и види дали правев муабет освен што постирав гиф, а? и види кој после искоментира (направи муабет) дека постираме „рак“ и „чума“ низ постовите и дека сме биле вакви такви тетки низ форумов... кога нешто тврдиш барем немој да лажеш ... готово пораката е примена, ете баш фино што Кулирис испостира неколку гифа како те замислува...ти збор не рече...али џабе бате ...не те ебава она 2% иако нејзиното не е нит „чума“ нит „ рак“ низ темиве, толку од мене за тебе! (n)
Ок биби не се нервирај, не прочитав што напиша у постов пошто немаше ниедна слика ниту пак гиф, невообичаен пост од твоја страна. :smirce:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.700
Поени од реакции
19.737
Член од
12 јули 2017
Мислења
109
Поени од реакции
100
Lets go wild! Ja пуштив сета своја имагинација во погон - неколку форумџии по случаен избор, си ги замислив.


@aronmacedon


@Ciara


@Devojka0


@Senzor


@Koleunas Orlevichius


@Starbucks1
Lets go wild! Ja пуштив сета своја имагинација во погон - неколку форумџии по случаен избор, си ги замислив.


@aronmacedon


@Ciara


@Devojka0


@Senzor


@Koleunas Orlevichius


@Starbucks1
Toj sum
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Значи како чума сте, сеа и Дамблдор, Бодирахма и Говинда ќе се убацат и ете ти 4 нови испишани страни пуни глупости и рак.
Шо ме мешаш сеа мене? Генерално само во политика дремам, тука имам неколку коментари пишано.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
@bijonsПрегледај го приврзокот 273696

Зошто ме мешаш мене?
Откачи се од мене жено...и не се секирај за начинот на кој што јас и Џонтра се разбираме. :uzi:
... „жено“ да кажеш на пазар кога ќе купиш компири или таму на работа на твојa претпоставена, не мене, јас тебе те оставам на мира не си ни цитирана ни некој ти се обрати, а забораваш дека ти мољакаш, да те потсетам:
Јас би сакала да прочитам една опсежна психоанализа за мене и моето височество од @Anon , @bijons и @Beric Dondarrion :love:
giphyње.gif


Никола, кога ќе ни ги избрише сите коментари,
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.709
Поени од реакции
9.541
Шо ме мешаш сеа мене? Генерално само во политика дремам, тука имам неколку коментари пишано.
Ај па и ти сега не биди како женче, плачипутка...застани еднаш на наша страна....Кога можат да воскреснат некоја стара тема од дедо Ное од областа не секс и други глупости, оти ние да неможеме на оваа тема да си се забавуваме...не е лимитирана со постови!?
Ај па у пм...каде се модераторите, админите,, малку нека ги приберат членовите кои навредуваат, тетки, метки, жени у години.....пукнав више.:sakasuste:
да не се знаело за шала, за хумор.....ебаве тоа мороните.:uzi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom