Како до најјаките девојки?

Член од
18 јули 2011
Мислења
24
Поени од реакции
14
За фаќање ќе ја фатам каква и да е,колку и да е преубава,ама како што кажа пријателов над мене немам после со што да ја одржавам.
Не сум Пријател - Пријателка сум ,но и од женска перспектива гледано тоа е така ... Секој нормален и разумен кој реално може да ги соглед аработите ќе свати дека јаки се само оние за кои машките си прават филмови дека се и им ја дигаат цената уште повеќе ...
А и by the way секој еден кој размислува прво со "gornata glava" секогаш правилно ќе размислува ...
 
I

indigo child

Гостин
Колку е тоа мнооогу добар? И по што се одценува? Пошто горе долу се е релативно...
Da i parira na jachinata.
Sho pojaka tipka, toa pojak tip si bara.
Najjakata kje ti bara da ne si spiel so niedna druga u zhivotot. Poshto i ona e ednakvo jaka na ova pole.
Ne znam, mozhda kje bide svetica, pa kje saka i ti da si svetec.
Si postojat razni jachini na devojki.

Ali pobaruvachkata na "jakite" e tolku golema, sho ne ti se ni isplati da bidesh jaka.
Nekoja seljanka od *vmetniimenanaselbatana"jakata"tipka* kje doe i kje ti go sobere pred nos. Posle kje ti stane jasno deka ustvari plenov ti fejkal deka e jak kolku tebe, ali job well done, si ostanuvash jaka bez dechko.

Ama, da nemashe pobaruvachka, nemashe da postojat prostitutki.
Isto i ovde. Da nemashe seljachishta, nemashe da postojat "jaki4ki devojki" a.k.a. seljanki so atributi.

Da izmenam edna pogovorka.
Jaka, ne jaka, pak "jaki4ok" kje zemesh.
Ako ti teknue na pogovorkata...xD

Problemot e vo mazhite i vo nivnata definicija za jaka devojka.
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
Да, најлесно е за машко да мисли со стапот, пошто нели, секс и сакање немаат врска едно со друго, но изгледа сите забораваме дека мајка природа преку крвотокот го поврзала тој ист горд машки член со најважниот орган во нашето тело – срцето. Е кога некоја ќе успее таму да ве погоди, па макар и преку долната глава, е тек тогаш ќе видите дека заљубеноста може да се прошири низ цело ваше битие побрзо од ебола во Африка!
 

Атеист

Дежурен Шаман
Член од
2 февруари 2010
Мислења
7.682
Поени од реакции
4.920
Да не треба темава да биде „Како подалеку од најјаките девојки„?
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
Па јас имам еден водич за како до јака девојка и тоа. прво ја шмекаш убаво, послем чекаш повратен сигнал. па ако нема повратен сигнал идеш и и го буташ пијалакот од рака и викаш дека тоа не било намерно па почнуваш конверзација за некојатема што ке ти текне во моментот на пример за времето, а ако има повратен сигнал и идеш и ја залапуваш
 
Член од
26 мај 2011
Мислења
33
Поени од реакции
4
dve piva , mozok na pasenje , odvrzi go jazikot, pogled -zavodnik, govor telo-tainstven(sex)..i SREKAAAA
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.173
Поени од реакции
15.984

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
А ти одиш и им викаш: види маче ама бицепс држам :D

За шо друго ? :confused:
Тулето бе.Па после демек за да го компензираат тоа, билдаат ко луди.Не тврдам јас дека тоа е вистина, такви муабети кружат ...
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.780
Тулето бе.Па после демек за да го компензираат тоа, билдаат ко луди.Не тврдам јас дека тоа е вистина, такви муабети кружат ...
тулината ни се убави,него тие вашите се преголеми:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom