Како би реагирале ако ви се пушта личност од истиот пол?

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
ako mi se pusta nekoj......bi mu objasnil deka ne me interesiraat muzi, da bese devojka pa i mozebi :)
 
Член од
14 април 2006
Мислења
40
Поени од реакции
2
LoL :D :D :D Iskreno kazano bi go tepal... Zatoasto mrazam homosexualci...
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
unforgiven напиша:
LoL :D :D :D Iskreno kazano bi go tepal... Zatoasto mrazam homosexualci...
Немој толку да ги тепаш:smir:

А зошто ги мразиш,баш ме интересира,ако можеш образложи,вака неможам да те сватам:retard
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Никако не би изреагирала...Едноставно ќе и кажам дека сакам машки.
 
Член од
24 мај 2005
Мислења
957
Поени од реакции
16
Прво ќе му побарам цигара, па ќе му кажам дека сум со девојката, бар некоја корист од сето тоа.
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Учтиво ќе му речам да се повлече бидејќи не ме привлекуваат машки. Сакам само женски, а по можност плавуши (незнам зошто ама сите викаат дека спротивното се привлекува, јас имам црна коса, црни очи, па и искрено ми се допаѓа една плавуша).
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
MSV(support) напиша:
Прво ќе му побарам цигара, па ќе му кажам дека сум со девојката, бар некоја корист од сето тоа.
oh kamo da mi se lepat poise pederi, nema vise da kupuam cigari
 

PANKERKA

ANTISOCIAL BITCH
Член од
6 август 2005
Мислења
259
Поени од реакции
6
epa sea...daj sta das :)
Ne,seriozno,mi se ima sluceno toa i ubavo i dadov do znaenje na devojkata deka sakam mazjaci :)
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Реплицирав на ова сеа пак. Ја би прифатил. Се додека нема контакт физички. :vozbud: Потоа ќе му се налутам и ќе му речам “сељак си МА...“:kez:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
m.. Mi se ima deseno vakvo neso.. Si flertuev be cela vecer super mi bese.. I posle pri kraj na zurcevo mi vika curava.. Aj ideme negde.. I ja i vikam cej do WC da idam.. I DA ME NEMA :D Dosta bese flert sea pa :P

Potocno pojse pati mi se ima deseno ali ova mi bese najinteresno zs cela vecer so napalena tipka ja pominaf :P A inace iam probano i so zensko.. Ne e loso ama ne e toa toa sto go sakam ustvari.. Ne me pali :P
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Како сите што би реагирале и јас би му се насмеал во лице,ќе правам ќе се тргнам на страна поштено ќе му речам не треси зелени :)
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Извини џони, ама сум стрејт. Повеќе среќа на другата страна од шанкот =)
најфино ќе му кажам дека не сум заинтересиран, бидејки ме интересираат само девојки, и ваљда ќе се разбере. Во спротивно, колку повеќе замара, толку поостра реакција, you know what I mean... :glup!:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom