Каков мобилен користите во моментов?

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
NOKIA 5800 e.m.
i jas osto crven super a ama nezz zaso neso malce mi se zafrkana tachot ama samo za dve ili tri funkcii ne mi utvara na screen toa contakti sto se:P ali sepak dr e son.bukvalno sluzi za se:vozbud:
Види да не не ти отвара и тие што се бројките за вртење (лево од копчето за контакти), ако не ти ги отвара и тие имаш фатено баг некој на телефонот, направи hard reset ќе ти се оправи :)
 

Ada?

мјаууууу
Член од
4 април 2009
Мислења
490
Поени од реакции
54
Kolku pari go kupi?
Е сега незнам дали ме зезаш пошо јас не ја гледам сликата што ја прикачив уствари незнам ни дали ја прикачив whatevaar :/ ...инаку го зедов 1 ден. јас со продолжување на договор ..а во припејд е 4990 денари:helou:
 
?

..........

Гостин
Е сега незнам дали ме зезаш пошо јас не ја гледам сликата што ја прикачив уствари незнам ни дали ја прикачив whatevaar :/ ...инаку го зедов 1 ден. јас со продолжување на договор ..а во припејд е 4990 денари:helou:
А за кој телефон правиме муабет?:pos2:

п.с нема слика
 
?

..........

Гостин
brb ..не ме заеба:baeh: знаев дека нема ..само шо никако да прикачам слика ..I just don`t get it damn ..и то.
Не ми беше целта да те заебам, :) туку незнам за кој телефон збориме, ти кажа само цена, не и телефонот каков е.:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom