Каков е вашиот стил ?

*LiL Mermaid*

part of our world...
Член од
3 јули 2007
Мислења
352
Поени од реакции
6
do pred da trgnam na fax mi bese posportski sk8 patice bluzonce farmerce...sea nekako poseriozen mi e,stiklica,baletanka,pantaloni,poelegentni bluzi..so bi rekle drugarkive.."KO TETKA SI":toe: bitno ubavo si se osekam so i da nosam :pipi:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
воглавно спортски најудобно ми е во патичињата али некогаш мора и елегантно да покажам нога на штикла:pos2:
 

mc dc

I hate this bitch
Член од
20 август 2007
Мислења
508
Поени од реакции
0
Farmerki ( siroki ) Bluzoni Kosarkarski dresovi Hip Hop Style i majci do kolenata
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Pa za na skolo farmerki i nekoja ubava maicka taka neso i beli paticinja a za navecer zavisi moze i poelegantno so stiklicki ama moze pak i nesto po opusteno, zavisi kade se izleguva
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Искрена да бидам, ми се смена некако стилот во последно време.
Порано бев по-хипи, по на Марк Џејкобс мавав, сега не знам како,интуитивно изгледа,поќе на Шанел :pipi:
Глам,глам-рок :)))








 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Па баш вака си ангече :)

мојот стил вака нешто најчесто со фамерки маичка и дукс

 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
13.313
За тие што ме видоа на собиранката знаат. За тие што не ме видоа прокопајте троа по галеријата :pos:
 

ludAAAAAA

блесава џукела
Член од
26 септември 2007
Мислења
84
Поени од реакции
0
pa so znam mojot stil e unikaten,poso ni ja neznam kako se oblakam.kao ke stanam sabajle taka.primer ako sum stanala namurtena oblakam pretezno crna i siva kombinacija(grobarka)inace go furam stilot so reggae neso hipik ova ona.gi imam site boi no najveke vo zelena zolta i crvena.

ej pa zaboraiv inace sum sportsko-hipicka tipka,znaci farmerce maica(zela,zolta ili crvena)i tuka obavezno nekoja sarena marama i sareni obetki.i paticinja sk8erski.heheheh
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
125
Поени од реакции
0
Сакам нажни, женски работички кои ја прават девојката по женствена. Чат-пат и нешто спортско.
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
пффф, кога како сум расположен , али вака за секојдневие поише ск8 и хипхоп ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom