Какви патики носите?

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Лол бе, наместо на ова тема, ја закачив обувки на тема за корона, фак мај лајф.

Иначе, Ломер италијански произведувач за планинарски обувки.

unnamed.jpg

И овие од татко ми направени, кои ги носам 8-9 години. leder-wach---boots-01.png
 

Matthias

A Statute Snob
Член од
2 март 2020
Мислења
380
Поени од реакции
2.305
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
da , sekoj den
Автоматски споено мислење:


od here, neznam dali pravhat shipping do Macedonia, za UK e free delivery
Во ред, зошто Флајнајнтот се специјализирани само за трчање. Вакви патики ако се носат за секој ден, стапалото се заморува, чудно ама точно е. Имам Nike Zoom Elite 9, за трчање беа премија (им измина рокот) ама кога ги носев за одење респонзивниот ѓон многу ме замараше.
 

Matthias

A Statute Snob
Член од
2 март 2020
Мислења
380
Поени од реакции
2.305
Во ред, зошто Флајнајнтот се специјализирани само за трчање. Вакви патики ако се носат за секој ден, стапалото се заморува, чудно ама точно е. Имам Nike Zoom Elite 9, за трчање беа премија (им измина рокот) ама кога ги носев за одење респонзивниот ѓон многу ме замараше.
zavisi kakvo stapalo imash bro, jas until now ne sum imal problem so sportski obuvki dali toa se Nike or Puma, ne sum adidas ljubitel kvalitetot im e dosta shite poslednive nekolku godini, no zatoa imam problem so classic shoes shto mora da bidam vo niv sekoj den mon-fri i koga ke zamenish za patika e isto kako da lebdish vo vozduh :cool:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.344
Поени од реакции
7.462
За класични чевли за на работа земи си Geox. Јас имам 2 пара. Првиот 5 години стар, другиот 1 година стар. Понекогаш ги носам по 12 саати на работа цело време на нога и кога ќе ми заврши смена идам у кру-бар со истите чевли бидејќи не ме заморуваат како останатите чевли кои ги носев пред да земам Геокс.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Оригинали продаваат овие?
Screenshot_20200421_193831_com.instagram.android.jpg
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
0000200709956_01_ks.jpg


Дали имате искуство со Скечерс модели со мемори пена?
Барав нешто удобно и покрај Адидасот погоре земав и Скечерс. Демек најудобни модели имаат, ама и негативни коментари демек лоши за стапалото?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom