Каде може да најдам? (Општи прашања)

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Некој да ми посочи продавница за паркети и ламинати?
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Каде може да најдам Power Balance алки во Скопјево? Каде се продаваат и што цена се?
Во скопјево и ако најдеш треба да внимаваш дали се оригинал или не инаку, јас пред некој ден бев во софија и видов пауер баланс и у интерспорт 30 евра беа оригинал, а тука некој ми спомна некоја фамилија продавала по 20 евра распрашај се
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.879
Поени од реакции
2.062
Фала на информациите. Најверојатно од амазон ќе си нарачам, а сепак ако има некој што продава на форумов оригинал пауер баланс нека ми пише ПП.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.663
Поени од реакции
213
Гумен чамец а уште поубаво кајак низ скопјево кај има? Зборам за нешто посолидно да речеме докај 100евра
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
753
Поени од реакции
356
Во која фотокопирница (тафталиџе 2 или центар) можам најевтино да испечатам црно-бели текстови?
И колку е цената по лист?
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
ај уште еден обид :P
каде можам да најдам japanese rice wine vinegar (Јапонски оцет од ориз) и tea tree oil (Масло од чајно дрво)!??!
барав во веро и тинекс, немет. нема ни во каливита. некој да налетал или да знае кај да прашам?
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962


каде во Скопје можам да најдам вакви ,mini Glow Stick ..
 
Член од
11 јуни 2011
Мислења
249
Поени од реакции
166
кај можам да најдам некој шо че ми сврши работа за H2B виза
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Во Југотон последен пат кога земав беа 20 денари парче. Не би требало повеќе од 50 денари да се, мада и 50 денари е набилдана цена.
преку интернет да нарачам 50 ми доаѓаат околу 7 денари едно ... ке идам на таа опција ама прво ке проверам низ џамбо ваму таму .. фала на одговор (y)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.635
Поени од реакции
13.073
It`s not the quetion of where, but HOW
Пошо нема тема во мода и убавина, морам тука да прашам. Имам една светлокафеава шапка (некои од форумџиите ја имаат видено) која после одредено време се има износено - деформирано. Истотака сакам да ја проширам малку. Од искуство не идам по шапкариве зашто за големи пари добиваш тежок швиндлерај.
Значи сакам да ја средам (израмнам а потоа и проширам) шапката. The question is how? И искуства ако имал некој.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom