Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
9 август 2008
Мислења
218
Поени од реакции
109
Сакам да купам мобилен од интернет, која страна би ми ја препорачале што може да се достави до Македонија?
 
Член од
18 јануари 2011
Мислења
1.266
Поени од реакции
957

Каде можам да најдам ваква планика како на сликава орИѓинал да биде :icon_lol:(шо би рекол Изет)
значи кај има вакви и по која цена?
аааа брат тоа не се оригинал планика.Овие се некои војнички.А еве ги оригинал ПЛАНИКА
images.jpeg
А овие оригиналот коштаат од 9000 денари па нагоре
 
Член од
26 декември 2009
Мислења
86
Поени од реакции
0
kako sto e postenski broj za skopje 1000 ovoj broj 1106 za koj grad e ?
 

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
Songbooks за клавир? Од било кој од попознативе, комерцијала рок, метал бендови.
Вакво нешто.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.344
Поени од реакции
7.466
аааа брат тоа не се оригинал планика.Овие се некои војнички.А еве ги оригинал ПЛАНИКА
Прегледај го приврзокот 41055
А овие оригиналот коштаат од 9000 денари па нагоре
Уште ли ве лажат бе комунистите. Ваква планика ко на сликата беше 4000 кога јас ги купив моите griSport во МЕГА (позади ирскиот паб во ГТЦ).
Сега се поскапи, додуша не знам дали сеуште ги има во МЕГА. Ама мислам дека сеуште можат да се најдат во Пеко. имаат продавница на ул.Македонија и би требало да чинат околу 7.000. Доколку најдеш од старата верзија поефтини се.
Инаку јас топло би ти ги препорачал моите ГриСпорт, чинат 8.000 и се подобри од планиката :)
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Пилатес топка за 600-800 денари во Скопје или Тетово?

 

Attachments

T

theTinule

Гостин
Kaj ima nekoj sho printa maici u Skopjevo?
Mi treba samo za 1 maica -.-
Kje se smiluvaat li uopshte da mi ja isprintaat? ^.-
 

marTin*

мαјатιη™
Член од
10 октомври 2008
Мислења
287
Поени од реакции
12
Каде може да најдам вакви
и вакви
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
310
Поени од реакции
101
Zdravo.Ima li nekoj na forumov od kriva palanka.Mi treba covek koj odi za bugarija.Dokolku nekoj odi ili poznava nekoj sto odi neka pise.Mi treba za da mi se donesat nekoi delovi.Se razbira za uslugata plakam 2000 denari
 
Член од
6 декември 2009
Мислења
14
Поени од реакции
15
Дали знае некој каде може да најдам заштитна фолија за екран за Sony Ericsson Vivaz ?
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Гледам барате чизми вакви такви демек војници сите ќе бидеме.

Епа еве мој предлог : Доколку познавате некој кој моментално се наоѓа во Авганистан слободно нарачајтему војнички чизми, Алпина, Ренџерки и уште много познати војнички чизми.
Најскапи се Алпината 90 евра се.

Вие размислете и видете дали е паметно купувањето за нешто што може да чини 100 евра помалку.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom