Каде може да најдам? (Општи прашања)

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Рециклирана хартија? Бела.
И што цена е ако знае некој.:)
 
К

Кнез Мишкин

Гостин
Ајде повторно ќе пишам, ми треба привезок Анк или Пентаграм, каде може да се најдат по Скопје?
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
Ајде повторно ќе пишам, ми треба привезок Анк или Пентаграм, каде може да се најдат по Скопје?
Мислам дека можеш нешто да наидеш во џиџимиџарнициве низ скопје. Пробај во SEWA на плоштад (улицата што иде накај McDonalds) и сличните на нив. Ако не, на пазар истотака можеш лесно да наидеш на вакви ствари.
 
К

Кнез Мишкин

Гостин
Мислам дека можеш нешто да наидеш во џиџимиџарнициве низ скопје. Пробај во SEWA на плоштад (улицата што иде накај McDonalds) и сличните на нив. Ако не, на пазар истотака можеш лесно да наидеш на вакви ствари.
Фала друже! :)
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
Ајде повторно ќе пишам, ми треба привезок Анк или Пентаграм, каде може да се најдат по Скопје?
Пробај и у југотон, имаше некои миљарда привезочиња од таков калибар
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Ајде уште еднаш да пробам:

Каде можам да се обратам за убава релаксирачка масажа? а?

Салон некој? :toe:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.417
Поени од реакции
7.765
ДД Диор во Автокоманда. Јас бев пред некој месец. Некаде на нет го имав и ценовникот... ако го најдам.

Едит, имам скен во компјутерот на работа. Интересен е СПА третманот кој вклучува сауна, парна бања и џакузи 1 саат и потоа 50 минути релакс масажа. Сето тоа за 1500 денари.
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Дали има боречки клуб во Скопје?

Мислам за борење античко римски стил, не боречки вештини.
 
Член од
1 август 2007
Мислења
89
Поени од реакции
5
Каде изработуваат беџови по нарачка ? Им давам слика и ми прават беџ . Знам дека може низ печатниците, но не ми треба количина , само еден за мене сакам да си направам.
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
ДД Диор во Автокоманда. Јас бев пред некој месец. Некаде на нет го имав и ценовникот... ако го најдам.

Едит, имам скен во компјутерот на работа. Интересен е СПА третманот кој вклучува сауна, парна бања и џакузи 1 саат и потоа 50 минути релакс масажа. Сето тоа за 1500 денари.
Вака интересно звучи.
Ај кога ќе можеш прати ми го ценовникот. Фала ти многу!
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Каде изработуваат беџови по нарачка ? Им давам слика и ми прават беџ . Знам дека може низ печатниците, но не ми треба количина , само еден за мене сакам да си направам.
Нема шанси некој да ти направи само еден. Минимум 20-30.
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Каде можам да најдам термос? Имам еден стар и не ми врши веќе работа. Да биде околу половина литар, не повеќе од литар.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom