Каде може да најдам? (Општи прашања)

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.728
Поени од реакции
35.226
Имам собрано монети од (1, 2, 5, 10, 50) цело шише, каде би можел да ги “укрупнам“ без да ме отераат упм?
:D
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.823
Поени од реакции
2.914
Имам собрано монети од (1, 2, 5, 10, 50) цело шише, каде би можел да ги “укрупнам“ без да ме отераат упм?
:D
Во банка каде на друго место тоа им е работа и не смее да те отера упм само кажи и дека собрал братчето или синчето и сакало бакноти


Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
 
Член од
12 јули 2011
Мислења
854
Поени од реакции
405
Имам собрано монети од (1, 2, 5, 10, 50) цело шише, каде би можел да ги “укрупнам“ без да ме отераат упм?
:D
Vo banka sekako... Inaku i jas imav sobereno taka cela limenka od Shtok, izlegoa nekoi 7000 den. i mi gi smenija site vo prodavnica kaj mene u maalo...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.486
Имам собрано монети од (1, 2, 5, 10, 50) цело шише, каде би можел да ги “укрупнам“ без да ме отераат упм?
:D
Во Тинекс , Веро , Кам не иди у банка по ново наплаќаат провизија за крупнење на ситни пари.
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
113
Поени од реакции
30
Каде може да најдам ранец (како куфер) за на грб? За патување, како мал багаж да го собира. Нешто идеално би ми било вакво како на сликава. И прифатлива цена секако.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.109
Поени од реакции
9.938
Слаткарница низ Центар што работи денеска и даваат слатки за носење? :D Бар ко немам партнерка, благо да си апнам. :pos:
 

The Ocean

Money. Power. Glory.
Член од
4 февруари 2016
Мислења
140
Поени од реакции
66
Приличнo сум нoв и не гo знaм нaјдoбрo фoрумoв, пa зaтoa тукa ќе прaшaм. Случaјнo некoј дa не прoдaвa Beats Pill? Дoкoлку имa некoјa пoсебнa темa зa прaшaњевo, упaтете ме!
 
Член од
19 април 2014
Мислења
31
Поени од реакции
2
znam deka e malce glupavo prasanjevo i ne znaev kade da prasam , no ne sum nekoj star i nemam voopsto iskustvo so toa ... znaci sakam da ve prasam dokolku nekoj primer od srbija saka da mi prati pari preku western sto informacii treba da mu dadam ime , prezime ... adresa ??
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
981
Поени од реакции
408
Здраво дечки!
Каде можам да најдам dr martens обувки во Скопје?

Tnx
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.486
znam deka e malce glupavo prasanjevo i ne znaev kade da prasam , no ne sum nekoj star i nemam voopsto iskustvo so toa ... znaci sakam da ve prasam dokolku nekoj primer od srbija saka da mi prati pari preku western sto informacii treba da mu dadam ime , prezime ... adresa ??
Име презиме адреса број на пасош или лична карта зависи со што документ планираш потоа да ги подигнеш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom