Каде може да најдам? (Општи прашања)

Т

Триптико

Гостин
Душек за спиење, ама за на под? Досега се што најдов е за во рамка.
 
Т

Триптико

Гостин
Turbo maximus. Имам ваков само двоен, презадоволен сум. Инаку, од топ-шоп е.
Ваков би земал за кампување. Инаку душециве што ги гледав немаат заштита од влага, прашина, инсекти (оние bed bugs)... Сепак ќе биде на паркет, па треба да е поотпорен од "обичниот".
 
Член од
10 февруари 2013
Мислења
30
Поени од реакции
8
И јас сакам да знам дали некој може да ми каже каде да најдам вештачка орхидеја, зш природната ми умре :(. И многу е специфична за одгледување. Па ако некој е информиран,нека пише. Благодарам.
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.481
Ваков би земал за кампување. Инаку душециве што ги гледав немаат заштита од влага, прашина, инсекти (оние bed bugs)... Сепак ќе биде на паркет, па треба да е поотпорен од "обичниот".
Каков поточно сакаш некој на дување или сунгер нешто да биде составот ? Јас вакви ко на сликата имам видено во Џамбо , Меркур и Бриколаж по пристапни цени.
 
Т

Триптико

Гостин
Каков поточно сакаш некој на дување или сунгер нешто да биде составот ? Јас вакви ко на сликата имам видено во Џамбо , Меркур и Бриколаж по пристапни цени.
вакво нешто. Со заштита. Сепак е под.
 
Член од
6 август 2009
Мислења
19
Поени од реакции
3
Итно ми треба некој што се разбира од FXLider, и општо од тргување. Ако има некој нека пише ПП.
Благодарам однапред :*
 

B_O_K_I

RACING maniac
Член од
30 април 2008
Мислења
1.931
Поени од реакции
725
Дали има некаде у ск Camp shower да се најде немам време да нарачувам од али
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.481
вакво нешто. Со заштита. Сепак е под.
A да си земеш обичен како што ти одговара и да ти стават некаде кај што тапацираат уште една подлога платно одоздола? Макар што ако е ламинат и паркет гајле немаш. Вакво нешто слично рекламираа на топ шоп едно време ама нз како се викаа.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Каде можам да најдам вакви плетени ланчиња?

 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.065
Поени од реакции
57.324
Oтaмaтoн некaде вo Скoпје ?

 

Kajgana Shop

На врв Bottom