Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
14 јули 2015
Мислења
5
Поени од реакции
1
дали знаете каде можам да најдам за селфи стап делечински управувач затоа што го изгубив некаде од интернет да се порача
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.724
Поени од реакции
1.482
дали знаете каде можам да најдам за селфи стап делечински управувач затоа што го изгубив некаде од интернет да се порача
http://www.aliexpress.com/item/2015-new-Extendable-Selfie-Stick-Bluetooth-6-Color-Monopod-clip-Holder-bluetooth-Camera-Shutter-Remote-Controller/32379328672.html
Мене мн брзо ми стаса за 10 дена и одговара за сите телефони.
 
Член од
29 октомври 2011
Мислења
1.712
Поени од реакции
1.152
По маркетиве да не сте виделе Пролом вода?
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.725
Поени од реакции
2.085
Нено 2 Кисела Вода, кај Бане Сомбор


Sent from my 6050Y using Tapatalk
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.550
Поени од реакции
62.465
Дечки, барам едно мислење од форумов што го прочитав пред скоро половина година, можеби и повеќе, но не ми текнува од кој член беше, знам дека го имаше и во Пост на денот, а искочи и меѓу Топ 10 мислења.

Напросто, дечкото во постот пишуваше за изборот што го правиме со политичките партии е исто како носење на електрична нараквица околу раката, и со секој избор, се повеќе се стега истата. Тоа беше симболиката, чисто колку да можете да се сетите тие што го имате прочитано постот.
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Убави чаши за коктели?
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.066
Поени од реакции
57.337
Да не знае некој колку одприлика се движи цената на нинтендата и дискетите на Битпазар?
Нa времетo кoгa беa aктуелни, 100 денaри дискетa и oкoлу 1000 нинтендo (кoмплет кaбли, aнтени, aдaптер, џoјстици).
Сегa вaљдa е дуплo (пoефтинo, кaкo демoде... или пoскaпo кaкo aнтиквитет) :D

Абе земи 2 џoјстици зa кoмпјутер, симни игри и емулaтoр и пoврзи сo телевизoрoт. Знaм декa не е истo чувствoтo, aмa ќе имaш кoлекцијa oд 1-2 илјaди игри зa џaбе :D




Дa не сaкaш дa ти изнaјмaм ? :P
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.649
Поени од реакции
81.695
Нa времетo кoгa беa aктуелни, 100 денaри дискетa и oкoлу 1000 нинтендo (кoмплет кaбли, aнтени, aдaптер, џoјстици).
Сегa вaљдa е дуплo (пoефтинo, кaкo демoде... или пoскaпo кaкo aнтиквитет) :D

Абе земи 2 џoјстици зa кoмпјутер, симни игри и емулaтoр и пoврзи сo телевизoрoт. Знaм декa не е истo чувствoтo, aмa ќе имaш кoлекцијa oд 1-2 илјaди игри зa џaбе :D




Дa не сaкaш дa ти изнaјмaм ? :P
Не бе човек, за внука ми е, не иде да и купам рачки за компјутер па да незнае емулаторот да го отвори, а секогаш кога ќе дојде кај мене ги игра тие игри... затоа планирам нинтендо да и земам :)
 
Член од
12 јануари 2014
Мислења
1.464
Поени од реакции
1.892
Каде можам у Скопје да купам пулови, топовчиња, како и да се викаат овие со кои закачувавме на стиропор ко мали листови?

Sent from my E2003 using Tapatalk
 
P

Patience

Гостин
Каде можам у Скопје да купам пулови, топовчиња, како и да се викаат овие со кои закачувавме на стиропор ко мали листови?

Sent from my E2003 using Tapatalk

Ако мислиш на овие како на сликава ( paper pins ) би требало да има по книжарнициве или евентуално Џамбо.
 

Attachments

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Кај има поголем избор на капи? Од оние нели што се baseball hats, вака нешто. Ми треба една капа со точно две бои (зелена и виолетова), затоа прашувам кај има поголем избор да најдам.
 
Член од
14 април 2015
Мислења
5
Поени од реакции
0
Кај има поголем избор на капи? Од оние нели што се baseball hats, вака нешто. Ми треба една капа со точно две бои (зелена и виолетова), затоа прашувам кај има поголем избор да најдам.
Се проба во трговскио центар во СК?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom