Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
16 февруари 2006
Мислења
459
Поени од реакции
48
Сретнал некој Cooking spay во Скопје да се продава негде ?
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
248
Поени од реакции
267
Сретнал некој Cocking spay во Скопје да се продава негде ?
Да не мислиш на Cooking Spray? Јас не го препорачувам пошто тоа чудо е пуно со хемикалии. У секој случај можеш да земеш распрснувач и да го наполниш со масло за јадење.
--- надополнето: 29 јануари 2014 во 15:29 ---
Дополна еве како се прави домашен спреј
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
459
Поени од реакции
48
Да не мислиш на Cooking Spray? Јас не го препорачувам пошто тоа чудо е пуно со хемикалии. У секој случај можеш да земеш распрснувач и да го наполниш со масло за јадење.
--- надополнето: 29 јануари 2014 во 15:29 ---
Дополна еве како се прави домашен спреј

Да на тоа мислев , грешка у спелување .
 
Член од
23 јануари 2014
Мислења
239
Поени од реакции
250
Некој да не има идеа кај можам да најдам плишана овца онлајн да ја порачам? Така со поприлична големина! Гуглав и гуглав ама не ми фати ништо око! Озбилна е работава :)
 
Член од
3 јуни 2009
Мислења
365
Поени од реакции
372
Некој да не има идеа кај можам да најдам плишана овца онлајн да ја порачам? Така со поприлична големина! Гуглав и гуглав ама не ми фати ништо око! Озбилна е работава :)
Имаше во Jumbo, околу 50-60cm дијаметар, ако ти врши работа...
 
Член од
14 април 2011
Мислења
40
Поени од реакции
5
дечки знаете ли каде можам да најдам маички со U2 и David Bowie? ги има во новата колекција на springfield ама по 1300 -_- :(
--- надополнето: 30 јануари 2014 во 14:17 ---
дечки знаете ли каде можам да најдам маички со U2 и David Bowie? ги има во новата колекција на springfield ама по 1300 -_- :(
 
Член од
23 јануари 2014
Мислења
239
Поени од реакции
250
дечки знаете ли каде можам да најдам маички со U2 и David Bowie? ги има во новата колекција на springfield ама по 1300 -_- :(
--- надополнето: 30 јануари 2014 во 14:17 ---
дечки знаете ли каде можам да најдам маички со U2 и David Bowie? ги има во новата колекција на springfield ама по 1300 -_- :(
Незнам дали ќе ти помогне ама јас си порачувам од тука маички ( иако не од u2 ... ). Пробај може ќе најдеш :)
http://www.stylinonline.com
http://www.snorgtees.com

П.С. Квалитетот е добар :)
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
113
Поени од реакции
30
Каде може да најдам HDD Enclosure (како се вика на мкд незнам). Значи го ставам хард дискот од лаптоп внатре се убаво го приклучуваш, и работи како екстерен хард диск.
еве еден пример како изгледа:
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.884
Поени од реакции
2.087
Каде може да најдам HDD Enclosure (како се вика на мкд незнам). Значи го ставам хард дискот од лаптоп внатре се убаво го приклучуваш, и работи како екстерен хард диск.
еве еден пример како изгледа:
Провери во IT маркетите низ Скопје..
 
Член од
19 јули 2012
Мислења
103
Поени од реакции
67
Ај да прашам ... дајте ми добри продавници за справи за вежбање ... да земам статичен велосипед или орбитрек до 5 илјади,со сила 7к... Бев Техномаркет ... недобри ...
Во Флекс има добри справи. Еве статичен велосипед.

А можеш да побараш и во овие продавници за фитнес опрема.
--- надополнето: 30 јануари 2014 во 16:28 ---
Каде да најдам завеси?

Голем избор на завеси има во Жана Комерц.

Ако бараш нешто фенси провери ги Култ Дизајн Груп и Витрина.

Во Тетово завеси може да најдеш во Ројал Текс.
 
Член од
30 јануари 2014
Мислења
59
Поени од реакции
17
Сакам да прашам, пошто сакам да купам Орбитрек и сега се мислам дали да купам Платинум или Елит, незнам кој е подобра опција па се надевам ќе ми помогнете да се одлучам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom