MartinMax
Поени од реакции
48

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Верувам дека ваљда се ептен тапа сајзерите во кинеската,али за подобар немам ни пари :D
  Значи не планирам да се бавам со свирки со сајзери и такви работи(свирам гитара во бенд) ама сакам како за мене да се научам и најбитно ми е добра пијано боја да ми вади сајзерот.Глеам си пишал лоше искуство со кинеската. Ке можеш ли да ми кажеш какво? И колку се од прилика пари сајзерите таму?
  Mr.White
  Mr.White
  Ако најдам на старо околу 100 евра добар ке земам,ако не ке земам од кинеската. Ке извинеш вака што замарам,али не сум од Ск и ме интересеира :)
  MartinMax
  MartinMax
  не штимаше на октави , на акорди , катастрофа , дирката беше катастрофална , едноставно играчка .
  За 100 евра тешко дека ќе најдеш нешто , рачунај околу 200 евра .
  J
  Јак Аватар ама на Типот изгледа ќе му се откачи Вратот Од бенгање
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom