Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Некој што печатат натписи по маици и како им иде цена?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Кој може да ми каже каде да најдам маичка со *I fuck on the first date* натписот ... има пиво од мене (значи не да си однесам на печатење него готова таква :A)


Фала !!
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.653
Поени од реакции
13.130
кај продаваат во Скопје свирчиња ама оние што прават звук што човечкото уво едвај може да го слушне? Нешто се користат као против кучиња.
 

Jet

Член од
17 февруари 2009
Мислења
29
Поени од реакции
6
дали има некаде во Македонија LIVESTRONG нараквици и ако има каде????
:helou:
 
Член од
10 април 2009
Мислења
337
Поени од реакции
16
Кој може да ми каже каде да најдам маичка со *I fuck on the first date* натписот ... има пиво од мене (значи не да си однесам на печатење него готова таква :A)


Фала !!
Во Скопје не сум видела, ама знам дека во Охрид има на плоштад, оние по тезгине што продаваат има една тезга само за маици со натписи и таму мислам имаше, ако наминуваш во Охрид летово:)
 

felixthecat

Boys Don't Cry
Член од
6 јануари 2008
Мислења
90
Поени од реакции
3
каде би можел да купам ЏУБОКС - нов или на старо не е битно ,или да не продава некој од вас ?!
 
Член од
24 мај 2009
Мислења
131
Поени од реакции
6
Каде можам да најдам привезок за Gilera? Пошто низ Скопје- во никаде неможам да најдам...само да ти направат или така...:toe:..сакам готов! :pipi:
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
дали има некаде во Македонија LIVESTRONG нараквици и ако има каде????
:helou:
И јас барам вакви.. ама изгледа дека нема , најверојатно ќе мора да ги порачаме од америка..
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
[MkD]Scout;2657666 напиша:
И јас барам вакви.. ама изгледа дека нема , најверојатно ќе мора да ги порачаме од америка..
Јас ги имам овие видено одамна и едно време сакав да земам такви. Сега видов на сајтот на Ленс Армстронг фондацијата колку чинат. 10 такви се по цена од 10 долари, само што не знам како би ги порачале. Највероватно со порачка преку пошта како што гледам во моментов, ама не сум сигурен. Дали некој знае?
http://www.store-laf.org/wristbands.html
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
Ако испорачуваат во америка , можеме преку пошта со отстапнина. А инаку , можам да нарачам преку некои пријатели , ако сте заинтересирани , пишете ми пп , па ќе се договориме како ќе оди тоа?
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
406
Поени од реакции
8
Каде може да најдам "Кај ми е сонцето" маица :)))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom