Каде може да најдам? (Општи прашања)

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
можам да ти најдам капа од времето на југославија
 
Член од
11 ноември 2012
Мислења
4
Поени од реакции
0
можам да ти најдам капа од времето на југославија
И јас можам да најдам, обично т.е не обично сигурно се продаваат и се по поскапа цена ги има на овие страниве реклама 5, пазар 3 незнам што...
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
И јас можам да најдам, обично т.е не обично сигурно се продаваат и се по поскапа цена ги има на овие страниве реклама 5, пазар 3 незнам што...
Кај другар во подрум има една пиши пп колку пари даваш
 

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.823
Поени од реакции
7.032
дали по продавниците за алати во Скопје можи да се најди ваков штрафцигер? Не мора да е баш оваа марка,ама ваков да е,со елекетромоторче
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.568
Поени од реакции
723
дали по продавниците за алати во Скопје можи да се најди ваков штрафцигер? Не мора да е баш оваа марка,ама ваков да е,со елекетромоторче
Еуротул а и Електро метал во Маџари
 

Christian Lovato

stonecold
Член од
2 април 2012
Мислења
601
Поени од реакции
272
Здраво друштво,

дали знаете каде во Скопје би можал да најдам infinity bracelet алка, нешто како оваа на сликата (не мора да биде потполно иста)? А да тоа не се бижутериите во ГТЦ и слично? Голема благодарност!

Јас од Ибеј слични имам нарачувано за да ми одговараат со Lovatic Forever другата белегзија.Провери во бижутериите би требало да имаат, http://www.ebay.com/itm/bronze-vintage-infinity-Bracelet-antique-karma-charm-adiustable-metal-bracelet-/271078233294?pt=Handcrafted_Artisan_Jewelry&hash=item3f1d8594ce еве ти ја истата за околу 150 денари :) има и поевтини...
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.823
Поени од реакции
2.914
дали по продавниците за алати во Скопје можи да се најди ваков штрафцигер? Не мора да е баш оваа марка,ама ваков да е,со елекетромоторче
баш бев во хубомаркет таму кај александар палас по таа улица и видов таков шрафцигер не само блек декер има и Бош и девалт:)
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.282
Поени од реакции
16.307
Дечки продавница на Runners у Скопје?
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Каде може да најдам потесни некои тренерки со можност со ластик на зглобови. Ми требаат за трчање, зашо времево е кочан. Немора да се марка некоја.
 
П

Паган-др

Гостин
На кој број се праќаа пораки за Лав Сонгс на Антена?

Итно е. :D
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Каде можам да најдам тегови, по можност со по поволна цена?

Најевтино што најдов досега е:
Шипка - 1350 денари, 2x 2.5kg плочки - 650 денари.
 
Член од
13 септември 2009
Мислења
560
Поени од реакции
434
Кај има Monster зимски капчиња и која цена се од прилика? и кај може да најдам налепници со смајлиња:D
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.207
Дечки, чај од јасмин да не сте сретнале некаде. Во сите помали маркети и аптеки нема. Некој да не налетал на таков чај во Веро, Рамстор или Карфур? Уште таму ми остана да проверам.
Билна аптека на Алкалоид спроти ЗОИЛ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom