Каде може да најдам? (Општи прашања)

L

.Lost Angel.

Гостин
Ај ако може помош сакам да симнам видеа од јутјуб и после сакам да ги ставам на двд цеде само ако може некој да ми каже во кој формат да ги ставам за да ми ги фаќа на двд :)
 
Член од
18 септември 2009
Мислења
9
Поени од реакции
8
некоја шоп да ми посочите кај што ќе се најдат маички со јаки принтови, женски онака чил, со бендови или без. ми треба некоја што има голем избор и мали цени. и TOOL маица кај би можела да си најдам низ Скопјето?
 
П

Паган-др

Гостин
Некои поевтини тегови за нозе/раце? Во гладијатори 2.5 кила некои 800 денари се. Некој на поевтини да налетал?
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Ај ако може помош сакам да симнам видеа од јутјуб и после сакам да ги ставам на двд цеде само ако може некој да ми каже во кој формат да ги ставам за да ми ги фаќа на двд :)
Ам зависи плеерот какви формати поддржува.. Види прво провери тоа.. Има и некој стандардни формати што не прават проблеми, ама се со слаб квалитет.
Зависи што планираш...
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Ам зависи плеерот какви формати поддржува.. Види прво провери тоа.. Има и некој стандардни формати што не прават проблеми, ама се со слаб квалитет.
Зависи што планираш...
Сакам да симнам видеа од јутјуб во хаде резолуција и после тоа на дивид цеде да ги ставам
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Ракавици за во теретана возење точак ? :)
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Како го возиш точакот во теретана бе?xD
имаш сегде најефтини ти се во ранерс гтц 250 ден мислам
Абе заборавив запирка де :D
Иначе фала на информацијата но штта е што јас сум од Велес..ако имаш некоја погодна информација ке ми биде драго, сепак фала многу :)
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
387
Абе заборавив запирка де :D
Иначе фала на информацијата но штта е што јас сум од Велес..ако имаш некоја погодна информација ке ми биде драго, сепак фала многу :)
ахам епа тогаш нз во некој теретани има внатре продаваат ракавици протеин такви рабои :)
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
ахам епа тогаш нз во некој теретани има внатре продаваат ракавици протеин такви рабои :)
Во Велес ги имам извртено сите теретани и спорт шопови и не најдов и не најдов..:D А до Скопје да одам само поради едни ракавици не го бидват :D
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
387
Во Велес ги имам извртено сите теретани и спорт шопови и не најдов и не најдов..:D А до Скопје да одам само поради едни ракавици не го бидват :D
епа нз како да ти помогнам види онлајн купи од нашиве сајтови нез како иде со доставата само xD
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
епа нз како да ти помогнам види онлајн купи од нашиве сајтови нез како иде со доставата само xD
Тоа не е проблем, но толку работа само заради едни ракавици, не не сепак не :D
--- надополнето: 5 август 2012 во 01:52 ---
во орка има во сите градој.
Во Велес сеуште не е отворен новиот орка спорт.
Во сите продавници за спортска/велосипедска опрема.
Има во Велес таква продавница за велосипедска опрема ?
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
Дали некој знае каде можам да најдам pine nuts. Кај нас би се превело како борово семе. Сум барала по големите маркети, ама немаат, евентуално останува на зелено да побарам. Но, си реков на прашам, можеби некој има видено, за да не лутам.

Ми треба за pesto the besto :)

Еве како изгледа

.
пињоли има во рамстор околу 240 денари на полиците со зачини.....само што нашите генијалци на декларацијата пишале ФСТАЦИ ЗА ПОЛНЕЊЕ ПИПЕРКИ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom