Каде може да најдам? (Општи прашања)

С

сашенко

Гостин
Ако ти врши некоја работа...

адреса: бул.Партизански Одреди 101
место: Скопје
телефон: (02) 3090 060
телефон 2: (02) 3090039
Ја знам адресата, сеа гугл мапс го консултирам да ми даде некоја слика одозгора да видам кај е точно :).Фала иначе
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Здраво, барав тема за ранци за лаптоп и ја најдов само оваа.

Може некој да ми препорача добар ранец/торба за лаптоп до кај 1500-600 денари. Мене ми се бендисаа овие три
1490 денари

1190 денари

780 денари

Како третиот има цимер ми и е многу задоволен а и најефтин е.
 
С

сашенко

Гостин
Одприлика карши Лептокарија му доаѓа. Мислам дека е пред факултетот за туризам кога идеш од Центар натаму
Се снајдов веќе фала.На линкот од Др-аган имаше мапа и видов каде е сега.Фала и на тебе :)
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.558
Поени од реакции
2.521
Имет кај нас негде низ Скопјево лава лампа или онаа со меурчиња? Не знам кој ми спомна, на зелен пазар имало лава лампа за некои 500 денари...
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.910
Поени од реакции
1.552
„Гол човек“ и „Прирачник за анти-алхохоличари“ од Игор Џамбазов. Вторава при крај сум со читање ама по интернетов, модерни технологии демек курци палци. Би му бил многу благодарен на тој што ќе ме просветли и ќе ми каже дали ги има се` уште во продажба.
 
С

сашенко

Гостин
„Гол човек“ и „Прирачник за анти-алхохоличари“ од Игор Џамбазов. Вторава при крај сум со читање ама по интернетов, модерни технологии демек курци палци. Би му бил многу благодарен на тој што ќе ме просветли и ќе ми каже дали ги има се` уште во продажба.
Еј ги има на интернет? Дај прати линк или нешо?
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.702
Поени од реакции
13.363
Имет кај нас негде низ Скопјево лава лампа или онаа со меурчиња? Не знам кој ми спомна, на зелен пазар имало лава лампа за некои 500 денари...
Пробај трасата од плоштад, преку швајцарска амбасада ги пресекуваш блоковите кај кингбургер и излегуваш на булеварот нормално од трасата.
И евентуално може да најдеш во Sewa, или кинеската продавница блиску до музичкото на самиот влез на турска чаршија карши Даут Пашин Амам.
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Јас друже земав од САД ваков и сум презадоволен. Си има преграда за лаптоп и плус еден куп други ствари да си ставиш.



Ако најдеш у Скопје ваков слободно земај.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Здраво, барав тема за ранци за лаптоп и ја најдов само оваа.



780 денари

Како третиот има цимер ми и е многу задоволен а и најефтин е.
Јас имам ваков и супер е. Квалитетен е и не е многу скап.
 
П

Паган-др

Гостин
„Гол човек“ и „Прирачник за анти-алхохоличари“ од Игор Џамбазов. Вторава при крај сум со читање ама по интернетов, модерни технологии демек курци палци. Би му бил многу благодарен на тој што ќе ме просветли и ќе ми каже дали ги има се` уште во продажба.
Во ТРИ во ГТЦ летото налетав на таа од 600-700 страни. Провери, би требало и сеа да имаат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom