Каде може да најдам? (Општи прашања)

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
кај да најдам полициски и воени амблеми од Македонски единици??
Мислам дека продаваат оние на плоштад, кај ГТЦ ако си видел. Сега не сум сигурен дали беа само Југословенски, или пак имаше и македонски амблеми, ама провери си.
 
С

Спенсер

Гостин
Мислам дека продаваат оние на плоштад, кај ГТЦ ако си видел. Сега не сум сигурен дали беа само Југословенски, или пак имаше и македонски амблеми, ама провери си.
сум бил во онаа продавница,позади Б2, Антикварница...у неа нема Македонски..иначе за кај ми викаш ти??поточно можеш да ми објасниш?? или адд на мсн, иам под аватар
 

DarkEyE994

Возам-_-Точак
Член од
4 март 2009
Мислења
285
Поени од реакции
9
Продавница со производи на Converse освен таа во ГТЦ, има некаде на друго место во Скопје?
Имаш сеа Converse и на рекорд карши меднесПровери во аверс до собрание, малку е фенси местото обично праат украси и медаљи и пехари ама мислам дека може да ти изгравираат[/quote]
Ај ќе видам за време на викендов
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Дали има во Скопје Second Hand Shop?
 
Член од
8 мај 2009
Мислења
284
Поени од реакции
102
Има кај олимписки, гидеон шоп, како и да беше :)
 
L

LEPOTICKA_SWEET

Гостин
имаш и позади буњаковец..

има на битпазар германос мислам дека се вика зашто сета роба е од германија


А јас вака да прашам бидејќи не сум од скопје и не знам кај е основното школо ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ во центар ако може некој такја поубаво да ми објасни??

Фала однапрет
ПОЗДРАВЧЕ:helou:
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Кај принтаат маици низ Скопјево?! (Има карши 511, ама 600 денари..) друго?
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Има на Рузвелтова пред СЕТ компјутери. Дуле Стил мислам дека се вика..
 

JURAGAANTE

Professional !!!
Член од
4 април 2009
Мислења
411
Поени од реакции
31
BARAM EDNORACNI TEGCINA AKO IMA NEKOJ ZA PRODAZBA NAD 10
KILA
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.657
Поени од реакции
13.161
Каде има во Скопјево добар психолог, советодавател, психијатар?
 

butterfly1135

Tutto questo amore...
Член од
30 август 2008
Мислења
209
Поени од реакции
5
А јас вака да прашам бидејќи не сум од скопје и не знам кај е основното школо ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ во центар ако може некој такја поубаво да ми објасни??

Фала однапрет
ПОЗДРАВЧЕ:helou:

ОУ Гоце Делчев ти е спроти Рамстор..Значи позади зградите што се наоѓаат спроти Рамстор..:smir:
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Kaj e ministerstvoto za finansii?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom