Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
30 мај 2022
Мислења
11
Поени од реакции
1
Ima. Li nekoj od gevgelija vo forumov ako ima neka mi pishe privatna poraka ce ve molam imam nekolku prashanja
 

Mundell

тој со бројките
Член од
24 септември 2014
Мислења
622
Поени од реакции
1.059
Не знам дали е темава погодена ама барам места за шетање по МК, ми се оди на оние на Пелистер со квад бајкови. Не знам исто кај беше она со коњи, кај може да побарам такви тури, места? Туристички агенции?
Prasaj go Zokjeta ili Tače. Seedno. Gi vladeat planinite.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
B

BigMac

Гостин
Дали некој знае која цена е бензинот во Косово?
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.546
Поени од реакции
3.845
Кај да најдам nfc tag лепенки компатибилни со ајфон?
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
412
Поени од реакции
82
кој може да избрише коментари на форумов по мое барање?
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.635
Поени од реакции
13.073
41XSIDMIrFL._AC_.jpg



Гумичка за мока пот? Некоја продавница каде можам да ја трефнам големината, не од тезгере некое да ми шитнат со сумњив квалитет?
 
Член од
30 септември 2016
Мислења
42
Поени од реакции
0
Дали има некој водоводџија да ми препорача кој работи во околина карпош,влае? ми тече казанчето и плус претпоставувам различен проблем ми тече од одводната цевка од тоалетот
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.680
Поени од реакции
2.508
Дали има некој водоводџија да ми препорача кој работи во околина карпош,влае? ми тече казанчето и плус претпоставувам различен проблем ми тече од одводната цевка од тоалетот
абе оди купи си самиот бродарче, и мене ми течеше па сам си го менав. Тоа гумицата кај приклучокот се кини најчесто и линее после пошто се никакви, кинески, најчесто кога ќе нема вода па наеднаш кога ќе дојди од притисокот и пука гумата, ако можиш само гумица иста да најдиш уште поарно.
 

kazanski

чилакс
Член од
3 октомври 2011
Мислења
458
Поени од реакции
486
Дали има некој водоводџија да ми препорача кој работи во околина карпош,влае? ми тече казанчето и плус претпоставувам различен проблем ми тече од одводната цевка од тоалетот
сабајлево во сандуче го најдов, може за тебе било :D
 

Attachments

Член од
8 јануари 2022
Мислења
3
Поени од реакции
0
Дали има негде у ск даски од бука, или друго дрво битно да се тврди како тие за кревет.
Мене ми треба 2м х 15цм х 2цм
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.717
Поени од реакции
1.469
Дали има негде у ск даски од бука, или друго дрво битно да се тврди како тие за кревет.
Мене ми треба 2м х 15цм х 2цм
За кревет или за друга намена? Ако е за кревет барај во Новомак ако ти е за друга намена во стоваришта за градежен материјал.
 
Член од
8 јануари 2022
Мислења
3
Поени од реакции
0
За кревет, видов на веб страната немаат Новомак али ке поминам можда има.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom