Каде и како сте го запознале партнерот / партнерката (својата љубов)?

simonce*

SEXY
Член од
14 декември 2005
Мислења
290
Поени од реакции
3
hm...u skolo t.e.so mene uci u ist klas...ama se fativme duri u 2god:)
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
На мирц точно за нова година и после 4 месеци се фативме
 

PoisonGrl

~Malo crveno~
Член од
8 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
2
Vo shkolo. Se padnavme vo isti klas i bash ni beshe "zabavno" na chasovi i odmori :)
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
У контињер :pos::pos::pos::pos::pos:
се зезам у парк беше :)
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
сосема сличајно...бев во еден како да наречам коммпјутерница играв пикадо со другарите..и влезе и цела вечер го гледав се шмекавме...и после дојде еден мој другар кој му бил и негов другар и божем случајно не запозна и после неколку недели....он почна ми побара број ова она...и бидна работата!
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Го знам цел живот ... секад сум му се смеела на глупостите, сум му се воодушевувала на неговата слобода да прави што сака и да не биде повреден тој на крајот, сум му ги оговарала девојките (демек може он боље), сум му ги криела гомната што ќе ги направел, ама никад не сум го гледала како нешто повеќе освен другар,... И така лани тој почна да ми се упикава, а незнам ни јас сама како се затрескав у него, и еве го уште ме држи ... :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
На денешен ден пред точно 4 години се договорив со неа да се најдам на почетокот од женска плажа во 9 и пол.Малце закаснав на прв состанок ама не беше моја кривица.Пред тоа се сретнавме на еден роденден и таа го дознала мојот број и колку и да ви звучи глупаво и невозможно преку СМС се договоривме и се запознавме :). седеше на првана клупа и ме чекаше,имаше една долга бунда,некој кондурчина со превртена кожа и многу убаво одговараја со бундата и така прошетавме малце си попрајвме муабет и тогаш го разменавме нашипт прв kiss.
баш ми е жал што не е со мене денеска и нема да биде во наредните неколку месеци ама и покрај сите кавги што ги имавме до сега се надевам дека кога ќе се вратиш ќе ја прославиме нашата 4 годишнина
Еден голем kiss до тебе ако го прочиташ ова некогаш :smir:
 
Член од
24 февруари 2005
Мислења
242
Поени од реакции
50
check_on_IT напиша:
Го знам цел живот ... секад сум му се смеела на глупостите, сум му се воодушевувала на неговата слобода да прави што сака и да не биде повреден тој на крајот, сум му ги оговарала девојките (демек може он боље), сум му ги криела гомната што ќе ги направел, ама никад не сум го гледала како нешто повеќе освен другар,... И така лани тој почна да ми се упикава, а незнам ни јас сама како се затрескав у него, и еве го уште ме држи ... :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
И јас сакам таква девојка, како тебе. Мојата последна по која се уште не можам закрепнам ја запознав случајно преку еден мој другар. Ми стана девојка не ни очекував дека толку ќе се заљубам зошто немав намера да идам многу но останав 9 месеци заедно, одкога се заљубив и го видов или си го погажа нејзиноти вистинско лице, расипано покварено, недоверливо, себично. Помина скоро 1 месец од кога раскинавме сега е променето само што немам веќе со кого да правам муабет за неа и тоа што она ми го направи веќе никој не го интересира да слуша за нејзе па затоа и тука пишувам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom