Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
bev vo trend i si pominav ekstra zaso si napraviv da mi bide ekstra so drugarkite otkacivme, gledavme erotski tanc ova pod navodnici na edna tipka so dvajca decki, si kupivme pukanki i takoj..se salam onaka ok bese
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
611
Поени од реакции
50
BabyGirl^^^ напиша:
bev vo trend i si pominav ekstra zaso si napraviv da mi bide ekstra so drugarkite otkacivme, gledavme erotski tanc ova pod navodnici na edna tipka so dvajca decki, si kupivme pukanki i takoj..se salam onaka ok bese
Eh da uste pukanki falea... bas ko film da gleas.... devojkive se mrdnati niz gradov.... Ne deka nie ogovarame amaaaaaaaaaaaa:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: imase sto da se vidi
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
вчера си бев дома и се одмарав од лудиот поминат викенд
супер ми беше
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
Ејјј вчера бев у б2...интересно беше..рапче малце рнб малце ретро..супер
 

Ice Eyes

Ледени плави очи
Член од
2 јуни 2006
Мислења
23
Поени од реакции
0
Вчера вечер бев во мојот кревет зашто ме фати некоја дремка а појма немам од каде беше стигнала, али па во мојот кревет некој ако заспие или се наспие ќе го частам зашто кревето ми е урневес а исто и собата- којзнае може еден месец ја немам средено собата.....
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Дури трае Светското едноставно нема шанса да одиш негде и да си поминиш онака топ! Како? Секаде околу тебе видеобимови,овации, навивања,ги снема оние добри стари журки каде можеш да одлепиш до мааакс... И џабе, и да има сите седат дома и гледаат Светско... А јас како што воопшто ( читај ИЧ), не сум љубител на фудбалот,па можите да замислите како ми е...

А вчера кај бев? Па кај другар ми у кафич,ама можете да замислите што праевме и што направив јас по одвај изглеани фантастични 25 мин фудбал....(си отидов дома)!!!:pos::pos::pos::pos::pos:
 

АнГеЛ

I will change the world
Член од
2 август 2006
Мислења
381
Поени од реакции
2
Ја вчера бев во Германија, како и денеска. Нигде не се испаѓа среде недела, башка и на работа сум. Така да лудница е!
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.715
Поени од реакции
4.910
Bev u maalskata prodavnica , so drushtvoto se napravivme Gjon .........denes izgleda pak
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
даааааааааааа...прво бев на роденден во Врешката,тоа ти е пивница,кафана,незнам како да опишам!После бев во Гламур,кафичот кај шо идам за викенди,после во Селект....леле луге сите пари ги испив,а имав земено ептен повеќе од вообичаено!И на крајот немав пари за такси....ама си поминав најубаво,иако после беше лошо,ептен лошо!
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Бев у кафана, у Вивенди... така-така, ракијата малце им беше полоша али нема везе... сепак прошлиот пат си поминав боље
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.425
Поени од реакции
7.799
У Маракана... веќе ми е досадно у сабота таму, им ја научив плејлистата на бендот на памет :) А и ептен гужва, и нерокерски народ што се рока, одвратно.
 
D

DJ_DEXTER

Гостин
Вчера бев на ДЈ ИЦКО , Club-ROXY - Тетово . Интересно беше
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Kaj edna drugarka doma rodenden i beshe. Sobiranka, srpsko, Badel na eks, zenski... Ludnicaa!!!
 

ЃАВОЛЧЕ

PlayGIRL
Член од
13 април 2006
Мислења
983
Поени од реакции
4
Бев да се видам со другарка која живее во Канада и ја немам видено 2год...и сеа се врати на месец дена...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom