Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
Каде вечер ?

Баш ме интересира кај излагате :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
А мене ме интересира зошто отварате дупли теми?:icon_lol:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Нафурале лошо, па отварат дупли теми, мне е ми се гледа дупло, не знам зш не спијам, ами пијам, сабајле, 9 сааат мое веме, лошо, лошо, лошо. А бев у Фешн бар, дундиња, мммммммм, многу алкохол, болест.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.419
Поени од реакции
7.771
Garfield напиша:
Нафурале лошо, па отварат дупли теми, мне е ми се гледа дупло, не знам зш не спијам, ами пијам, сабајле, 9 сааат мое веме, лошо, лошо, лошо. А бев у Фешн бар, дундиња, мммммммм, многу алкохол, болест.
Тое не е болес, тоа е хедонизам. донт вори, би хепи. Инаку тука недостасува твојот ентузијазам при организирањето на собиранки и футбали.

Мое последно искачање беше у саботата, и мн убо си поминаф. Беф на кино-Шампионите на Шутка, па кај Лу, покрај другите што ги видоф, мило ми е што го видоф Виртуала после дооолго време, па кај девојка ми дома.
 

Iris

Ruzha, ruzhica...
Член од
29 април 2005
Мислења
278
Поени од реакции
7
Jas vo sabotata bev vo English Pub (poraneshno Bistro MNT) na svirka (BIba Dodeva) i mnogu ubavo si pominav:)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.419
Поени од реакции
7.771
Вчера беф у колосеум на d&b, PYRO беше гостинот а од домашните беа Иљче и Флуид. ТОП беше.
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Бев у Хемингвеј па у B2 па у Дуомо.Си поминав ТОП!Супер беше иако малце гужва али се трпи.Битно е друштвото а друштвото ми се погоди!:cug:
 

osicka

ЅвЕрЧе
Член од
12 декември 2005
Мислења
312
Поени од реакции
4
Sinojka se obiduvav da go smiram stomakot, bidejki se prejadov pa me bolese, ama zatoa vo sabotata na 1 April vo "Endjoy" bese top. Jas bev maskirana vo Crnata ruza imase i drugi maski ama ne bese kako drugi godini. Neznam dali zatoa sto decava rastat ili zatoa sto postojano se pod maska?
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.419
Поени од реакции
7.771
Dobro prasanje Osicke, izgleda od sekojdnevno zhiveenje pod "maski" vekje vistinskite maski gubat na zhachenje, zatoa shto koga si maskiran se pokazhuvash ti navistina, a denes izgleda lugjeto ne sakaat da se prikazat onakvi kakvi shto se....
Jas vikendov bev cel vikend na rabota... taka da ne vidov kako bese... no od povekjeto koi gi muabetev po IRC i Messinger ovaa godina bilo navistina slabo.
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
vcera si slavev rodenden u Tomas.... mislam seve bese extra... i muzi4eto,i pienjeto i sve... samo malce odlepiv pa sea ke idam da si legnam deka mn mi se spie:)
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
vcera mi bese mnogu tapa vecer t.e. cel den takov mi bese se na karanje pa i vecerta taka mi zavrsi:(
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Вчера беф на еден shindig и се скршив и скоршив од Мимози, шампањ со сок од потокали, маматаааааа.
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Vecerva so drustvo prvo doma na piene pa holivud na piene pa oaza na piene pa dive na piene i ako me drzet noze ohrid
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Вчера бевме со дечкото на едно интимно место :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom