Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Вчера беше лудница ... бев на караоке у Ринг - малце со децата :P , а после откако се поднапивме малце отидовме у Баракуда... нешто српско имаше, свиреа едни типци .... одлепивме максимално цело друштво ... излезе на виделина „селското“ од нас .... али маму им е... 100 денари коњак ... да не може човек да се опушти :P 8) :P
 
Член од
23 март 2005
Мислења
284
Поени од реакции
2
Vcera ne bev nikde me mrzese da se spremam, go gledav Hitch, visev na internet i cekav da bide 2 da si go pomestam saatot. :lol:
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
ja sam bia u kumanovo,kude sokolanu...na techno zhurku :) s`s dj kana,sve dechurlana..17 god najstaroto :D
 
Член од
23 март 2005
Мислења
284
Поени од реакции
2
Koga znaes od Kumanovo? Zashto ne si mi se javila da te prosetam malko na drugi mesta kude sto nema dechurlana a? I takoj cel vecer sede doma ne rabota nishto. :wink:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Бев у Селект, локална дискотека.
Лумпав ко будала...бев со прилично добро друштво од кои половина се пејачи и што ти ја знам што не. =)))))
Ме нервираа само телохранителите на едниот пејач, ко муви беа, не не оставаа на раат. Ама малце приметив тоа, дамла пијан бев. :lol:

А што е најкул од цела оваа работа, не платив ниеден денар за цела оваа луфтиранција. Хехе, некогаш е супер да се биде ЈАС.
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
Mistichan,dj-stvo je skup sport :) ali drugi put k`d kje idemo kje te viknu :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Понеделник вечер...Круг во Бисер. По некое пивце, кикирика и пуканки со муабетче олабаено.
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
80
Поени од реакции
2
sekoj den treba da podnesuvame izvestaj kaj sme bile prethodnata vecer? :lol:
Misticen sto taka nakaj "Krug",si bil u blizina a ne si svrtil:)
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
80
Поени од реакции
2
pa na domasno milenice ti izgledam pa za da se zanimavas so mene?
lol
 
Член од
23 март 2005
Мислења
284
Поени од реакции
2
U vtornik so kolegite bevme u Proces na studentska i ne bese loso, muzikata malku bese praistorija ama posto site bevme pijani ne igrase bitna uloga za naseto raspolozenie.
 
Член од
26 март 2005
Мислења
1
Поени од реакции
0
Jas vcera bev na UMEK i si pominav EXTRA!!!
Mnogu beshe dobro...a tie shto ne dojdoa kje zalat! :)
Flooder i Umek bea ZAKON!

P.S. Malce imashe guzva ama toa ne mi praveshe problem... :D
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Низ тргофски малце да поглеам маски, па у Карпош 4 у еден кафич ... одлепив максимално ... едвај си дојдов дома :P :oops: 8)
 

How1TzeR

ШЕВА
Член од
6 февруари 2005
Мислења
367
Поени од реакции
13
Caligula напиша:
ja na Nikifor odplepif :D
Абе никифор и еден Дј шо да ти кажувам е*ате врска нема дебелиот од музика , го знам него од копиљ сите траки му се од бабура и бабура го направи него дј , а педерот никифор не отиде со бабура у Сити радио кога го викаше, него си остана у антена 5 буљашиште ! :twisted:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom