Кавадарци

Член од
26 февруари 2007
Мислења
366
Поени од реакции
10
Здраво кавадарчани :D, незнаев кај да го поставам прашањето па ај тука. Би сакал да пуштам реклама на некое радио во Кавадарци, но зошто сум од Велес врска неам кое радио е најслушано кај вас, па се надевам на мала помош во врска со тоа. Поздрав
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Најслушано е дефинитивно радио Кавадарци, ама тоа ти е строго народно братче. Има од Кавадарци до Свети Николе секое село и секое градче да те разбере, нема промашај :D

Ако си за покултурно малце, можиш да контактираш со GalaxyFM, Душан и Бозо прават закон реклами :)
 
Член од
26 февруари 2007
Мислења
366
Поени од реакции
10
Фала на одговорот, ќе се обидам да ги исконтактирам и двете.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.318
Поени од реакции
14.541
А да не знаеш и за Неготино, кога е пазарен ден?
Вторник и четврток.
А моментално е панаѓур во Неготино од денес, па до петок. :D
Додека сме кај панаѓурот, повелете, времето не е баш погодено, ама ќе бидне подобро од утре.
Се извинувам ова што го пишав во темата. :oops:
 
На врв Bottom