И тогаш Бог го создаде...

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Превземено од мотика.ком
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
14.210
Поени од реакции
30.956
Nа тој што ја напраил оваа глупост бог треба да му акне една заушка сместа.. :)))
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.670
Поени од реакции
21.224
Лошо осмислена финта. Украдена приказна со патриотски финиш.
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
15
Барем се насмеавме...не можеш да кажеш дека не е интересно
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Од кога Госпо е црн? И убави штитови на сликата.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
455

Ретардирано ко фонтаната што треба да пее и ко саатот кој треба пак да чука.

Не ми се верува.


Дадааааам, продолжение:)
 

Magde.

Модератор
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.691
Поени од реакции
3.910
Напишано од Точкест
Дадааааам, продолжение:)
Како не треба да се лиже гз.
:nenene:

Он:
Ми се допаѓа мене финтата..јез да се изнаскролав:icon_roll
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

^^Smiley^^

Broo Tal Smy Lee
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.045
Поени од реакции
25
Прво е создаден стриптизот, па после жената?!!!
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Nice, ура за мотика.
Јас сум млекар од сведмилк но сакам да се дружам и со мотиката. :icon_cool

www.motika.com.mk
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.470
Поени од реакции
675
Глупаво и доста неинтересно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom