Исчезна малезиски боинг, лет MH370 со 239 патници

Дискусија во форумот 'Вести и случувања' започната од Ficiani, 9 март 2014.

 1. concrete

  concrete alte Esel

  Член од:
  22 март 2005
  Мислења:
  12.103
  Допаѓања:
  1.654
  170 милиона???...па овие направиле бизнис на сметка на загинатите...., плус таков Боеинг е некаде околу 280 милиона ..., човек со малку машта свашта ќе помисли....
   
  На Смрт за зони и пајак воз. му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.487

Сподели преку: