Исчезна малезиски боинг, лет MH370 со 239 патници

Дискусија во форумот 'Вести и случувања' започната од Ficiani, 9 март 2014.

 1. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.510
  Последно уредено: 14 септември 2016
 2. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.510
 3. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.510
 4. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.510
 5. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.510
 6. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.510
 7. artweb

  artweb

  Член од:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  1.467
  Допаѓања:
  760
  Таа теорија е многу малку веројатна, затоа што кога авионот почнал да понира веќе бил над океанот.
   
  На Смрт за зони и пајак воз. му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.510

  Прикачени податотеки:

  На Antigona му/ѝ се допаѓа ова.
 9. concrete

  concrete alte Esel

  Член од:
  22 март 2005
  Мислења:
  12.262
  Допаѓања:
  1.684
  ..уште ли се муабети за тој авион , мислев дека случајот е затворен и никој веќе ништо не бара... Мене инаку најчуден ми е фактот што фабриките за авионски мотори кои се вградуваат одамна веќе не продаваат мотори туку даваат услуга, т.е. саати налет и затоа секој мотор е во постојана врска со системот за одржување на дотичниот производител...т.е. тие во реално време ја следат работата на моторите. Е сеа , слушнав оправдување за случајов , демек ја следат работата , ама не позицијата. Со еден збор шијем-ти-га-џуро...т.е. тие информации ги добиваат со телепатија и појма немаат на кој начин стигнуваат до нив.......илити у време кога зајко знае што збори грујо со сашо тие појма немаат каде им се наоѓа моторот кој им праќа порака: паѓаааааам... :) :) :)
   
  На Смрт за зони и пајак воз. му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.510
  На The_Red1 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Fringe

  Fringe Скитник низ паралелни светови

  Член од:
  24 септември 2011
  Мислења:
  7.898
  Допаѓања:
  2.972
  А има теорија вонземјаани да не го грабнале
   
 12. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.510
 13. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.510
  Угледниот Вашингтон пост го анализира досегашното пребарување по остатоците на МН370
  https://www.washingtonpost.com/news...he-search-investigators-may-have-found-mh370/
  И новинарот мисли дека е погрешно избрано местото на пребарување но смета дека нема да се спроведе барање на друго место
   
 14. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.510
 15. Смрт за зони и пајак воз.

  Смрт за зони и пајак воз.

  Член од:
  20 септември 2011
  Мислења:
  8.143
  Допаѓања:
  8.510

Сподели преку: