Исчезнати лица

Член од
5 март 2018
Мислења
15.567
Поени од реакции
17.248
До пред некој период глумеше снегулка и ги бранеше Албанците, а сега ми осудува според лик. Класична вокерка.
Пушти ми слика од тебе и тебе ќе ти извадам психолошки извештај :pipi:
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.187
Поени од реакции
9.798
Нешто договорени сте групно да ми се пентерите на гла денојве по темиве или шо е муабетот :unsure:
Пишав дека ми е страшен призор бабата, вас ако ви личи на бабата на Црвенкапа океј е, ваш проблем
Да си ги јадеш ушите, се легнав од смеење:pos::pos:на брзина погледнав и читам групно да ми пенетрирате, наместо тоа твоето пентерите...:lolzz:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.567
Поени од реакции
17.248

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.264
Поени од реакции
57.309
Доста сумњиво е све ова што се дешава изминативе недела дена. Тој притворен, па умрел, одма прогласиле природна смрт без обдукција без ништо. 10 дена не можат да го најдат телото, ај што не можат него немаат ни прецизна локација, нешто што ќе гарантира дека стварно тука била.
Модерно време е има милион техники да извлечеш информација од човек, не мора да е ќутек, постојат хемии што ќе ја извадат вистината од било кој мозок.

Да не се крие нешто поорганизирано и поголемо од 2ца пијани будали што признале убиство.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.567
Поени од реакции
17.248
Доста сумњиво е све ова што се дешава изминативе недела дена. Тој притворен, па умрел, одма прогласиле природна смрт без обдукција без ништо. 10 дена не можат да го најдат телото, ај што не можат него немаат ни прецизна локација, нешто што ќе гарантира дека стварно тука била.
Модерно време е има милион техники да извлечеш информација од човек, не мора да е ќутек, постојат хемии што ќе ја извадат вистината од било кој мозок.

Да не се крие нешто поорганизирано и поголемо од 2ца пијани будали што признале убиство.
Марсовци го украле, Вучиќ крие, нејќи паника да се шири
 
Член од
3 јуни 2023
Мислења
650
Поени од реакции
2.201
Човече старата има Франкенштајн фаца не ме зафркавај, престрашна е, каква селска жена какви бакрачи
Менталитетот и размислувањето ти е како просечна површна покундурена северофирмска тетка .
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.567
Поени од реакции
17.248
А вие тука многу убав менталитет имате, за размислување па немам збор, сето џентлмени и интелектуалци :cuc:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.508
Поени од реакции
42.999
Realno ne pamtam bar na ovie prostori da e priznaeno edno delo, a da ne uspeat da go najdat teloto posle tolkav period, ova mislam deka e unikaten primer koga veke e priznaeno ubistvo, do detal, a pritoa da ne uspeat da dojdat do lokacijata na teloto tolkav vremenski period.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.567
Поени од реакции
17.248
Види му фаца бре, прав производ на таа вештачката паразитска творевина Југославија.

Тешки ретардоси излегоа од таа генерација, неможеа да фатат чекор со времето и умреа со државата. Мртов незакопан е овој.
Еден куп примери можам да извадам вакви ама ме мрзи да се замарам.
Ова дип друг го пиша, да го напишеше Чолисмо десет цитати под коментарот
Изгорени да напишам нешто и да има за шо да се фатат, класични лепешкари
Автоматски споено мислење:

Realno ne pamtam bar na ovie prostori da e priznaeno edno delo, a da ne uspeat da go najdat teloto posle tolkav period, ova mislam deka e unikaten primer koga veke e priznaeno ubistvo, do detal, a pritoa da ne uspeat da dojdat do lokacijata na teloto tolkav vremenski period.
Во Хрватска, го имав постирано поназад.
Мајка го призна делото, после на суд го негирала делото,демек признала под притисок и била малтретирана во полиција.Иако се пронајдени остатоци од коските,мајката доби ослободителна и оштета зеде од државата.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.480
sk.jpg
Овие сите кутри женички се сите жртви на злоставување како деца од страна на татко, очуви, роднини, мажи, убивани и мачени по логори, сецкани на делови додека се сеуште живи, починале во агонии, им биле вадени нокти, заби, им биле убивани деца пред очи, биле сулувани со метли... Сите слики се настанати после немилиот настан кај оние кои што останале живи и кај сите точно се гледа тагата и очајот и стравот од она што го доживеале.
Кога ќе ја сретнеш во кафана ќе си речеш ех обична жена бабичка слатка, селско женче. Ама не, овие жени се жртви, немоќни и истрауматизирани за цел живот, оние кои за среќа или несреќа останале живи.


Е не се за грев женички, овие жени се најбесчуствителните убијци на светот на сите времиња. Една силувала и убила 13 деца, друга запалила 12 старици, трета била докторка што за инает им ставала смртоносни инекции на пациентите, ете само за да си гледа како се мачат, друга била најбруталната жена после Менгеле во логорите, некоја од овие убила 22 недолжни мажи, татковци, синови нечии зошто и раскинал дечкото, некоја имала фетиш да им сече гениталии на деца, друга да ги варе и јаде и кое од кое поодвратно и полошо злосторство и тоа повеќекратно, зошто заедничко на овие жени им е тоа што еден ист злочин направиле повеќе од 5 пати. И немале ни емпатија ни симпатија спрема жртвите. Ништо, животни.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom