Исчезнати лица

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.979
Поени од реакции
11.644
Од појавата на овие двајца како од хорор филм шо се избегани
Ако не знаеше дека овој помогнал во убиството, ќе те фатеше језа? Пример го глеаш у кафич, најнормален човек, со што може да те уплаши?
Зборот ми е, дејствата на човекот му ги поистоветуваме со ликот, ако беше доктор, сигурно немаше да има ништо лошо во изгледот.
Бабата не ја коментирам, не знам која е. Страшна е, баба ко баба.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.596
Поени од реакции
17.283
Ако не знаеше дека овој помогнал во убиството, ќе те фатеше језа? Пример го глеаш у кафич, најнормален човек, со што може да те уплаши?
Зборот ми е, дејствата на човекот му ги поистоветуваме со ликот, ако беше доктор, сигурно немаше да има ништо лошо во изгледот.
Бабата не ја коментирам, не знам која е. Страшна е, баба ко баба.
Ќе ме фатеше и без да го знаев случајот
Конкретно за бабата, а познавајќи го делото и топтан двата
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.606
Поени од реакции
20.481
Стфарно Чолка много си театрална и претера ск дека изгледаф како монструми.

А стфарно бш овија ликови да ти бесфа некои далечни роднине од некое битолско село и да бесфа фини,домаќини,абе дали тк ке те фатеше језа? Не суди според изглед.

У фацу изгледаф на обични напатени селски земјоделци.А башка и бабата види офарбала гу косу во бојата на Атлетико.Изгледа на некоју обичну бабичку што продава босилек за 100 динара букет на пазарче.А чика изгледа на некое мајсторче што си наваѓа занимацију по двор и чат пат иде да фаќа рибе у реку.

На страна тој што су умноболни неинтелигентни стфореа без грам емпатију.
Ти ги напраи како да изгледаф бетер од Фреди Кругер.Намали малце сс драмски театар и каса де папел глупости.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.596
Поени од реакции
17.283
Стфарно Чолка много си театрална и претера ск дека изгледаф како монструми.

А стфарно бш овија ликови да ти бесфа некои далечни роднине од некое битолско село и да бесфа фини,домаќини,абе дали тк ке те фатеше језа? Не суди според изглед.

У фацу изгледаф на обични напатени селски земјоделци.А башка и бабата види офарбала гу косу во бојата на Атлетико.Изгледа на некоју обичну бабичку што продава босилек за 100 динара букет на пазарче.А чика изгледа на некое мајсторче што си наваѓа занимацију по двор и чат пат иде да фаќа рибе у реку.

На страна тој што су умноболни неинтелигентни стфореа без грам емпатију.
Ти ги напраи како да изгледаф бетер од Фреди Кругер.Намали малце сс драмски театар и каса де папел глупости.
Човече старата има Франкенштајн фаца не ме зафркавај, престрашна е, каква селска жена какви бакрачи
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.606
Поени од реакции
20.481
Човече старата има Франкенштајн фаца не ме зафркавај, престрашна е, каква селска жена какви бакрачи
И куде мене на работу доваѓа една бабичка,престрашна фаца,гадна,збрчкана,оштар поглед,срце да те стрефи Стефи кд би гу видела сама преко ноќ.
А устфари е најфина и најкултурна од сфи иљадници бабичке што доваѓаф.
И?

Збор ми е дека претеруеш.Океј страшна била тај горе на слику.Ама од сфе си наваѓаш причину за некакаф фантазерско театралан пост.
Океј е, не рипај толко.

Ти си женскиот Ванлок на форум.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.596
Поени од реакции
17.283
И куде мене на работу доваѓа една бабичка,престрашна фаца,гадна,збрчкана,оштар поглед,срце да те стрефи Стефи кд би гу видела сама преко ноќ.
А устфари е најфина и најкултурна од сфи иљадници бабичке што доваѓаф.
И?

Збор ми е дека претеруеш.Океј страшна била тај горе на слику.Ама од сфе си наваѓаш причину за некакаф фантазерско театралан пост.
Океј е, не рипај толко.

Ти си женскиот Ванлок на форум.
Нешто договорени сте групно да ми се пентерите на гла денојве по темиве или шо е муабетот :unsure:
Пишав дека ми е страшен призор бабата, вас ако ви личи на бабата на Црвенкапа океј е, ваш проблем
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.606
Поени од реакции
20.481
Нешто договорени сте групно да ми се пентерите на гла денојве по темиве или шо е муабетот :unsure:
Пишав дека ми е страшен призор бабата, вас ако ви личи на бабата на Црвенкапа океј е, ваш проблем
Готово иамо групну пораку отфорену која се вика сфите протиф Чолку.

Не,мене си ми океј.Ама у овакфи детектифски теме,ептен си театрална и премного рипаш.Што е океј од едну страну,женско треба да знае добро да рипа хаха.

Леле башка и ист емотикон како Ванлока употреби хаха.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom