Исчезнати лица

Член од
13 јуни 2009
Мислења
1.333
Поени од реакции
884
Не само овој стан, и други станови поседува Александар кои се најверојатно дефакто на таткото на бившата жена. На негово име биле ставани заради да не излезе спор за потекло на имот во време кога бил на државна функција.
сега ми текна миле ми текна,глигорие гогвски исто така има станови во зградата ,кој беше директор на тетекс и ссопственик на ттк банка преседател на изршен совет на рм некој напиша тука дека е исто така од влашко лоби

1704916173314.png

1704916138767.png

а палчо беше против власи и банкстери

на плачо му пукнал филмо и рекол за власи ја градав загради и се изнервирал и тоа
 
Член од
9 октомври 2022
Мислења
1.607
Поени од реакции
3.884
Станинов и Цветанка Ласкова на една слика, што може еден конспираси теорист да посака повеќе?-Се разбира, влав банкстер во преден план.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.554
Поени од реакции
20.216
Али колку е посветен @zmija1 на темава, свака му част.
Али како пишуе, како некој цело време да му га влече телефон или тастатуру(на што и да пишуе).
Сумери и Феничани се превртуеф у гроб на сфак његоф пост.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.248
Поени од реакции
10.876
Али како пишуе, како некој цело време да му га влече телефон или тастатуру(на што и да пишуе).
Сумери и Феничани се превртуеф у гроб на сфак његоф пост.
мене ми е алтер его на еден лик од форумов :D
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.705
Поени од реакции
10.104
знае некој како се вика сестрата на Александар Ѓорчевски?
Наталија Ѓорчевска Стојковска, ја има на фб и на инста.

Може инста од балдзката на Александар?
Може.
Клик.

Засега не се знае ама вонбрачно дете е, уствари и паѓа полусестра ама во медиумите никој досега нема објавено. Масоните ја земаат од мкд и и прават светска кариера, засега е позната под овој алијас.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.248
Поени од реакции
10.876
Ја барем пишују на дијалект, он пишуе на тастатуру на коју фалиф 5-6 букфе. :icon_mrgr:
Не мислев на тебе, ти и на кинески да пишуваш имаш поента :D
мислев на она неговото детално и стручно излагање без поента.
 
Член од
7 декември 2023
Мислења
32
Поени од реакции
48
мене овие снимките кај што зборува таткото ми се чини дека тој сам се снимал како зборува пред екран, многу смрди оваа работа стварно шо ли ќе излезе, изгледа се снимал just in case да не го уапсат
 
Член од
24 март 2023
Мислења
78
Поени од реакции
163
Мене една работа не ми е јасна во врска со вмешаноста на таткото во ова.

Ако стварно дал информации и е вмешан во ова, тогаш зошто го убиле девојчето?
 
Член од
13 јуни 2009
Мислења
1.333
Поени од реакции
884
Али колку е посветен @zmija1 на темава, свака му част.
како редовен гледач на палчо и инфомакс сметам дека сум компентетнтен за темаета ,некој работи шо ги иам слушано на поткаст тек сега ми ссе одмотува ленатата филмо ,секој авечер слушавме приказни кај палчо инфомакс ексклузивни инфирмации ама џаво однео шалу .цела македонија очекува разврска,то тие ко да гледаш серија од 110 епизоди и на 100 ттат ја прекинат.затоа и интересот е поголем .
 
Член од
11 декември 2023
Мислења
31
Поени од реакции
37
Нема информација дека таткото има надимак Таре.

Тој што вика Таре, им вика на некој од околните таму за да дојдат да бидат присутни или да снимаат.
Фала богу некој да го кажеше ова. Што ако една од екипите дека обично се најмалку двајца од екипа (камерман и новинар/новинарка) може новинарката вика на камерманот (Даде, Даре, Таре) а таткото што крева палци нема врска со тоа!
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.385
Поени од реакции
5.145
сега ми текна миле ми текна,глигорие гогвски исто така има станови во зградата ,кој беше директор на тетекс и ссопственик на ттк банка преседател на изршен совет на рм некој напиша тука дека е исто така од влашко лоби

Прегледај го приврзокот 403367

Прегледај го приврзокот 403366

а палчо беше против власи и банкстери

на плачо му пукнал филмо и рекол за власи ја градав загради и се изнервирал и тоа
Од кога почна да збори против власи дали знаеш?
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.710
Поени од реакции
26.231
Али колку е посветен @zmija1 на темава, свака му част.
Па гледаш дека се труел кај него на подкасти. Сега почнала да му проработува совеста. На пат бил да заврши како оние тројцана дудуци. Јас тие неколку што ги гледав видеа на фејсбук што ги има ставено, цело време му е власите, ционистите, банкстерите... Тоа што вика Ременска, не е далеку од вистината, овие имале списоци.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom