Инфо за нови филмови достапни на торент

Член од
10 септември 2019
Мислења
53
Поени од реакции
80
Здраво, барам еден филм, не можам да го најдам нигде за гледање, на Нетфликс го нема, ниту на други страници. Филмот е "Wall street" 1987 година, главни улоги се Чарли Шин и Мишаел Доуглас ( Гордон Геко)
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.421
Поени од реакции
20.601
The.Last.Days.of.American.Crime.2020.1080p.WEB.H264-HUZZAH

Becky.2020.1080p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-NTG
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.421
Поени од реакции
20.601
Artemis.Fowl.2020.720p.DSNP.WEBRip.DDP5.1.x264-CM
Infamous.2020.1080p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-NTG
Da.5.Bloods.2020.1080p.WEB.H264-SECRECY

The.King.of.Staten.Island.2020.1080p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-NTG
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.421
Поени од реакции
20.601
You.Should.Have.Left.2020.1080p.WEBRip.AAC5.1.x264-CM
Force.of.Nature.2020.1080p.BluRay.x264.DTS-FGT
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.421
Поени од реакции
20.601
Journey.to.China.The.Mystery.of.Iron.Mask.2019.1080p.BluRay.x264-PFa
 
На врв Bottom