Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Jel vi znate da može utjecati na gledanje neke liste (pogotovo kvalitetne).
Procesor boxa
Ram boxa
Mrežna kartica boxa
Aplikacija za gledanje
I tek onda što svi gledaju brzina neta..
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
57
Поени од реакции
109
Volim licno da se uvjerim kako radi.Mnoge sam probao i zato tako pisem.Doduse,nvidia shield nisam imao.
Imam Beelink GT King koji non-stop radi i uvijek hladan k'o spricer:)
GT King pro сам имао и стварно је одличан бокс. Али Кинези не би били Кинези када не би нешто зезнули. На њему су софтверски на нивоу фирмвера угасили долби вижн. Иначе, тада сам био у контакту са СлимХаусом, аутором слимбокса, да тестирам и пријавим неправилности у раду.
Узгред... Канал је мој, ја тестирам па и знам шта пишем ;)

ПС - на жалост BEELINK је престао да производи андроид боксеве. Оставили су само GT King II :(. Окренули су се мини рачунарима.
 
Член од
13 ноември 2020
Мислења
67
Поени од реакции
58
Dali ima promena vo mag.you24.online nemav pusteno nekoe vreme sega ni so vpn ne mi otvora stari/novi m3u
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
GT King pro сам имао и стварно је одличан бокс. Али Кинези не би били Кинези када не би нешто зезнули. На њему су софтверски на нивоу фирмвера угасили долби вижн. Иначе, тада сам био у контакту са СлимХаусом, аутором слимбокса, да тестирам и пријавим неправилности у раду.
Узгред... Канал је мој, ја тестирам па и знам шта пишем ;)

ПС - на жалост BEELINK је престао да производи андроид боксеве. Оставили су само GT King II :(. Окренули су се мини рачунарима.
Ima jos i Beelink GT King Pro.A sto se tice njihovih mini PC,razmisljam da ga nabavim.Ubacim Saletov player i sta ces bolje za IPTV;)
Ups.Greska...Nece moci Saletov player:( Imam vec jedan mini PC (Windows) i radi SFVIP odlicno.:)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
30
Поени од реакции
6
Jel moguće izvući stream iz eon hrvatska aplikacije?? Imam pretplatu al bih si izvukao i dodao ostalim kanalima koje gledam a nisu dio eon ponude.?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom