Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 август 2015
Мислења
22
Поени од реакции
6
Може ли некој да ми прати M3U листа со македонски канали, по можност и со странски? Сите што ги имав не работат.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
pozz drugovi treba mi mac ako ima ko da mi podjeli od netip fimova gde prikazuje kad krene film i kad završi i kad počne novi , unaprijed zahvaljujen onome ko mi šalje
 
Член од
20 декември 2013
Мислења
201
Поени од реакции
108
Ќе може ли да ми објасни некој како функционира IPTV симнав Eva IPTV ама стримовите се многу лоши работат минута две и се гасат.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ќе може ли да ми објасни некој како функционира IPTV симнав Eva IPTV ама стримовите се многу лоши работат минута две и се гасат.
Dali je kupljen iptv? Ili ovo podijeljeno ako je podijeljeno onda nevredi pričati jer može bit 1000 razloga
 
Член од
29 август 2009
Мислења
131
Поени од реакции
22
Zdravo
Sakav da prasam kolku treba minimum da imam brzina na internet za da mozem da gledam ubavo IPTV, jas imam internet od A1 so 25mbps i znae mnogu cesto da mi secka i da mi pravi bufering, a nekoi programi ne mozam da gi gledam poradi toa sto mnogu se seckaat ili ima nekoj trik za toa da ne ti pravi mnogu bufering ili da ne secka ?
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Zdravo
Sakav da prasam kolku treba minimum da imam brzina na internet za da mozem da gledam ubavo IPTV, jas imam internet od A1 so 25mbps i znae mnogu cesto da mi secka i da mi pravi bufering, a nekoi programi ne mozam da gi gledam poradi toa sto mnogu se seckaat ili ima nekoj trik za toa da ne ti pravi mnogu bufering ili da ne secka ?
25 Mb/s nije neka brzina, ali ti je sasvim dovoljna da gledaš HD i FHD kanale, naravno ako nemaš još nekoliko uređaja nakačenih na mrežu koji troše promet.
Za gledati 4K kanale treba ti minimum 35-40 Mb/s. U tebe je vjerojatno problem sa listom, je li lista tvoja ili nije, ako nije onda gazda gleda, a ako je i tvoja možda je netko gleda. Probaj neku drugu.
 
Член од
9 јули 2022
Мислења
17
Поени од реакции
24
25 Mb/s nije neka brzina, ali ti je sasvim dovoljna da gledaš HD i FHD kanale, naravno ako nemaš još nekoliko uređaja nakačenih na mrežu koji troše promet.
Za gledati 4K kanale treba ti minimum 35-40 Mb/s. U tebe je vjerojatno problem sa listom, je li lista tvoja ili nije, ako nije onda gazda gleda, a ako je i tvoja možda je netko gleda. Probaj neku drugu.
Može imati i brzinu 100/100 ako uređaj nema dovoljno rama ili jačinu procesora, neće raditi dobro.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Zdravo
Sakav da prasam kolku treba minimum da imam brzina na internet za da mozem da gledam ubavo IPTV, jas imam internet od A1 so 25mbps i znae mnogu cesto da mi secka i da mi pravi bufering, a nekoi programi ne mozam da gi gledam poradi toa sto mnogu se seckaat ili ima nekoj trik za toa da ne ti pravi mnogu bufering ili da ne secka ?
Svaki plejer za gledanje IPTV-a ima podešavanje bafera, da bude manji, veći, srednji!
Ali to retko kada pomogne, problem je najčešće u brzini i kvalitetu internet veze.
Ako gledaš preko WiFi konekcije tu je seckanje i bafering češći slučaj, zato se kvalitetan IPTV gleda isključivo preko kabla tj. ethernet konekcije.
Postoje programi sa kojima možeš da utvrdiš kvalitet internet veze, prekidi, seckanja, itd.
Jedan od najjednostavnijih i najefikasnijih je Net Uptime Monitor.
Inače, preporučujem da svoju konekciju, uređaj, plejer testiraš sa kanalima u nižoj rezoluciju-SD kvalitetu.
Ako oni dobro rade, onda se drži njih ili kupi bolju vezu ili uređaj sa više RAM-a, minimum 2GB!
 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
Aко некој има листа канали со македонски превод или каде што се менува превод и аудио нека праќа.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Da li se može i na koliko bot staviti OB da skenira bez proxy? Da li je to uopšte izvodljivo?
 
Член од
29 август 2009
Мислења
131
Поени од реакции
22
25 Mb/s nije neka brzina, ali ti je sasvim dovoljna da gledaš HD i FHD kanale, naravno ako nemaš još nekoliko uređaja nakačenih na mrežu koji troše promet.
Za gledati 4K kanale treba ti minimum 35-40 Mb/s. U tebe je vjerojatno problem sa listom, je li lista tvoja ili nije, ako nije onda gazda gleda, a ako je i tvoja možda je netko gleda. Probaj neku drugu.
Imam nekoliko liste ali sve je ista prica osim jedna lista koja moze da se kaze da je najbolja posto secka ali ne toliko kao one druge... inako liste sam ja skenirao i pronasao pa mozda da je i neko drugi gleda
Автоматски споено мислење:

Svaki plejer za gledanje IPTV-a ima podešavanje bafera, da bude manji, veći, srednji!
Ali to retko kada pomogne, problem je najčešće u brzini i kvalitetu internet veze.
Ako gledaš preko WiFi konekcije tu je seckanje i bafering češći slučaj, zato se kvalitetan IPTV gleda isključivo preko kabla tj. ethernet konekcije.
Postoje programi sa kojima možeš da utvrdiš kvalitet internet veze, prekidi, seckanja, itd.
Jedan od najjednostavnijih i najefikasnijih je Net Uptime Monitor.
Inače, preporučujem da svoju konekciju, uređaj, plejer testiraš sa kanalima u nižoj rezoluciju-SD kvalitetu.
Ako oni dobro rade, onda se drži njih ili kupi bolju vezu ili uređaj sa više RAM-a, minimum 2GB!
Gledam ove liste na android box koj ima 2gb ram i internet mi je uklucen preko kabla.. slika je bolja kod SD kanalima nego kod HD, posto HD ne mogi ni da pogledam odma mi se smrznuje slika. A za kvalitet internet veza nisam bas zadovoljan posto cesto pada net.
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Gledam ove liste na android box koj ima 2gb ram i internet mi je uklucen preko kabla.. slika je bolja kod SD kanalima nego kod HD, posto HD ne mogi ni da pogledam odma mi se smrznuje slika. A za kvalitet internet veza nisam bas zadovoljan posto cesto pada net.
Ti imaš povezan android box na ruter preko kabla, a da li je ruter wireless ili je i on povezan kablom, to značajno menja stvar!
Probaj te iste HD kanale na računaru u SFVIP Plejeru, da li i tu zamrzava?
Ideš redom, testiraš uređaj po uređaj, ali sve izleda da imaš nestabilnu internet vezu, još ako tvoj ruter prima wireless signal, zaboravi na kvalitetan IPTV!
Ovo ti je najbolja kombinacija za gledanje IPTV-a: tvoj ruter je povezan optičkim ili coax kablom na mrežu + tvoj android box ili tv je eternet kablom povezan na ruter.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom