Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 март 2018
Мислења
68
Поени од реакции
26
Dobro vece momci jel ima neko mozda lista na kojpj ima vise eurosport kanala ali da rade dok traje AO da se pogleda malo.Nebitno koji jezik .Ako nema bar eurosport 1 da radi da je gledljivo.Veliki pozdrav za sve i samo napred.
 
Член од
16 февруари 2015
Мислења
143
Поени од реакции
262
Dobar dan ekipa,treba mi nalog za SBB ili EON. Unaprijed hvala.
Kakav si ti kralj pa gde dodje na makedonski site da tražiš nalog za eon i pomisliš da će neko da ti da pa nije ovo mesto gde se takve stvari zatraže i dobiju tek tako ovo je sajt gde se razmenjuju mišljenja i daju saveti i podeli po neka lista na pp ti zategao odmah pa po eon-u malo mi zasmetaju takve stvari bez obzira ko je u pitanju.Nemoj pogrešno da me razumeš vidim da si ovde od 2016 sa svojih 16 postova i retko si navraćao i pomisliš da će neko uopšte da pogleda tvoj post.Ja sam ga slučajno pogledao jer nisam ulazio izvesno vreme i slatko se nasmejao ;)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
373
Поени од реакции
279
pa neki ljudi uopšte negledaju eon ili sbb prek neta , pa zašto nebi neko mu podjelio , ja osobno imam za pet uređaja a1 a samo sam pogledao kako radi i kad sam vidjeo da izbacuje stream više ni nisam probavao da se vratim gledat, bolje preko macova radi nego preko spleta
Автоматски споено мислење:

i još nešto da kažem možda ko promeni svoje mišljenje posle ovoga posta , nerazumijem zasto ljudi koji imaju neke skripte skenere , i slično ne podjele ljudima da si sami izskeniraju neku listu zar čejo sve to odnesti u grob i tamo gledati i skenirati
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
pa neki ljudi uopšte negledaju eon ili sbb prek neta , pa zašto nebi neko mu podjelio , ja osobno imam za pet uređaja a1 a samo sam pogledao kako radi i kad sam vidjeo da izbacuje stream više ni nisam probavao da se vratim gledat, bolje preko macova radi nego preko spleta
Автоматски споено мислење:

i još nešto da kažem možda ko promeni svoje mišljenje posle ovoga posta , nerazumijem zasto ljudi koji imaju neke skripte skenere , i slično ne podjele ljudima da si sami izskeniraju neku listu zar čejo sve to odnesti u grob i tamo gledati i skenirati
Za ono prvo...neko to placa,zasto bi delio ne znancu...drugo... kazes imas za pet uredjaja a ne gledas pa sto mu ne pomognes.
Oko onog sto ne razumes...ko tvrdi da se ne deli...forumi su skoro zamrli,znaci deli se iza kulisa.To sto nisi ucesnik..zapitaj se...
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.134
Поени од реакции
7.702
Знае некој каде може да се гледаат српскиве актуелни серии а тоа да не биде Kodi, Stremio, симнување преку некој форуми и торент?

Добро беше на Kodi balkan Green ама од поодамна тоа не е достапно така како порано што беше.

Ми треба нешто што е бесплатно.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
373
Поени од реакции
279
dux4

moze drug zatebe sve , imaš li neki mac sa dobrom videoteku da redovno ažurira filmove sa eyxu titlovima
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Imaš li ti tivimate plačeni da možeš sve podatke upisati. Treba doslovno sve stavit i onda radi vrh.
Izgleda da nemas ni ti dok ovakve gluposti pises, treba ti portal i mac, i to je to a ti objasni yta to doslovno sve treba, a m3u je m3u svuvdje pa tako i na tivimate, xtrem je isto tako xtrem, zna ss sta sd tu ubaciva, tako da ne plasi ljude
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Izgleda da nemas ni ti dok ovakve gluposti pises, treba ti portal i mac, i to je to a ti objasni yta to doslovno sve treba, a m3u je m3u svuvdje pa tako i na tivimate, xtrem je isto tako xtrem, zna ss sta sd tu ubaciva, tako da ne plasi ljude
За некои ministra портали како portal.resen во tivimate мора комплет податоци, mac + deviceID 1&2, SN. За viet (ministra) mac + u&p. Се зависи како е подесено во панел.
За останати xtream обично само mac, но се најнестабилни бидејќи се крадени, освен ако не е платено. Но и тоа не е сигурно, премногу јавно се објавуваат куп мак адреси. Секој на некаков начин има дојдено до некаков скенер, а xtreаm панели едноставно се бомбардираат.
Најстабилно ministra. Влечат извор од повеќеконекциски листи, astra, fluss.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.845
Поени од реакции
3.095
Izgleda da nemas ni ti dok ovakve gluposti pises, treba ti portal i mac, i to je to a ti objasni yta to doslovno sve treba, a m3u je m3u svuvdje pa tako i na tivimate, xtrem je isto tako xtrem, zna ss sta sd tu ubaciva, tako da ne plasi ljude
Evo čovjek ti objasnio fino. Izgleda da ti neznaš. Ja gledam ministru a ne ove na jednu konekciju. Nisam napisao za koji stalker to treba pa neznam na osnovu čega si komentirao.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom