Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 февруари 2011
Мислења
484
Поени од реакции
502
Za stbemu u podesavanjima imas opciju always use system volume tacnije Settings > Common settings i cekiraj ‘Always use system volume level’ vrati se sacuvaj podesavanja restartuj stbemu i neces vise imati problema sa zvukom prilikom prebacanja kanala.
Fala za sovetot. Zavrsi rabota.
 
Член од
26 јануари 2018
Мислења
18
Поени од реакции
15
zokiniko
Moze jedna lista sa ex yu kanalima.Hvala
Автоматски споено мислење:

zokiniko
Moze jedna lista sa ex yu kanalima.Hvala
Автоматски споено мислење:

zokiniko
Moze jedna lista sa ex yu kanalima.Hvala
Автоматски споено мислење:

zokiniko
Moze jedna lista sa ex yu kanalima.Hvala
 
Член од
18 септември 2018
Мислења
12
Поени од реакции
3
Kupio sam na ali-expresu listu na tri meseca jer posedujem android tv box, nisam znao da vazi samo za jedan uredjaj i rekoh da je isprobam na telefonu...na telefonu je lepo radila a kada sam pokusao da je ubacim u tv box jednostavno nije moglo.isprobao sam nekoliko aplikacija ali ne vredi...da li postoji nacin da je prebacim na tv box ?
 
Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
589
Nekoj da znae dali moze da se podesi tv Fuego Android, ja simnav aplikacijata STBemu ama problem pravi jacinata na zvukot. Pri sekoe pustanje na nov kanal zvukot odi na max.
i jas imav isti problemi,stalno nesto ke smetase ,trebase stalno nesto da çepnam i pravo da ti kazam mis e dosadi i posle preminav na tivimate i pobrzo gi otvara kanalite i nema problemi apsolutno so nisto!!!-Pozdrav...
 
Член од
17 февруари 2015
Мислења
96
Поени од реакции
56
Ljudi jeli može jedna stabilna MAC ex yu lista. Častim piće kad se sretnamo1
Автоматски споено мислење:

Ako mogu da biram sa dosta filmskih kanala
 
Член од
2 март 2018
Мислења
276
Поени од реакции
352
Kupio sam na ali-expresu listu na tri meseca jer posedujem android tv box, nisam znao da vazi samo za jedan uredjaj i rekoh da je isprobam na telefonu...na telefonu je lepo radila a kada sam pokusao da je ubacim u tv box jednostavno nije moglo.isprobao sam nekoliko aplikacija ali ne vredi...da li postoji nacin da je prebacim na tv box ?
Postoji…da ti vlastnik resetuje ISP


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Член од
2 март 2018
Мислења
276
Поени од реакции
352
Počeli su vlasnici panela radit takve gluposti da nakraju nemogu ni njihove mušterije koje plate gledat kako treba.. Pa on bi trebao gledat gdje god hoće kad got hoće ako nije istovremeno
Jbg bas zbog toga je to,sto platis nemozes da gledas zbog drugih sto nemaju ili nece da plate jeb…enih 10€ mes


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom