G
Поени од реакции
394

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Овака, не бев сместен во Неи Пори туку во Платамона која е на 5 км од Неи Пори.Сместувањето беше 20-25 евра во зависност од спратот.
    Dobar den!
    vidov deka si bil Nei Pori..pred nekoja godina...dali imas uste kontakt od kade bese na smesuvajne! ako imas prati mi te molam..pozdrav!
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom