Gari68
Последна активност:
21 април 2019 во 10:24
Член од:
19 февруари 2011
Мислења:
396
Допаѓања:
338
Поени од трофеи:
110

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
декември 13

Сподели преку:

Gari68

Машко

Овака, не бев сместен во Неи Пори туку во Платамона која е на 5 км од Неи Пори.Сместувањето беше 20-25 евра во зависност од спратот. 6 јули 2015

Последна активност:
21 април 2019 во 10:24