Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јуни 2016
Мислења
324
Поени од реакции
219
smart iptv za samsung tv je sranje aplikacija...nasao sam klient lista koja ima 12 prijevoda ona ucitava samo 8...i ne mogu gledati filmova sa nasim titl:D
Pa sta da radim ,,nemam bas izbora 3000km daleko,,to imam u Tv nov Tizen7 2021 posebno instalacija i aktivacija 5.5 Eura i radi mi dobro mjesecima al lista je prestala..pa ako netko ima ,,hvala unaprijed
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Pa sta da radim ,,nemam bas izbora 3000km daleko,,to imam u Tv nov Tizen7 2021 posebno instalacija i aktivacija 5.5 Eura i radi mi dobro mjesecima al lista je prestala..pa ako netko ima ,,hvala unaprijed
DuplexPlay je (bio) zakon od aplikacije. Kažem bio jer se ne može više skinuti, nema ga u trgovini, ali onaj tko ga je ranije instalirao njemu radi, pa i meni i može se produljiti pretplata. Imaš sad dosta dobre koje se isto plaćaju, kao što su IBO Player i Bay TV. Imaš i neke besplatne kao OTT Player i Home IPTV Player. Za ove što se plaćaju imaš 7 dana besplatno pa probaj. Ostavio sam ti jednu listu PP da možeš sve isprobati, najbolje ti je skini svaki player pa probaj.
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
482
Поени од реакции
501
Nekoj da znae dali moze da se podesi tv Fuego Android, ja simnav aplikacijata STBemu ama problem pravi jacinata na zvukot. Pri sekoe pustanje na nov kanal zvukot odi na max.
 
Член од
18 февруари 2021
Мислења
23
Поени од реакции
7
Nekoj da znae dali moze da se podesi tv Fuego Android, ja simnav aplikacijata STBemu ama problem pravi jacinata na zvukot. Pri sekoe pustanje na nov kanal zvukot odi na max.
Za stbemu u podesavanjima imas opciju always use system volume tacnije Settings > Common settings i cekiraj ‘Always use system volume level’ vrati se sacuvaj podesavanja restartuj stbemu i neces vise imati problema sa zvukom prilikom prebacanja kanala.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom