Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Glupane jedan.. Vidi se vrijeme i epg
Ne znam cemu vrijedjanje ako neko prokomentarise da se hvalite a ne dajete ako neko trazi..To je ako poredimo, kao kad bi se ljudi hvalili da imaju love koliko hoce ne znaju sta ce sa lovom, a ovamo sirotinja prosi za koju marku i nedaju im nista! A uz to jos ih ponizavaju pogrbnim nazivima, ako kazu da se hvalite, sto je ocigledno!
Covjek je pogrijesio datum nije vidio, iznerviran jer vidi sta se sve slika a nista nije dobio, al nije razlog da ga vrijedjamo..
Ako je on glupan i ti si majmun :D Ako si se ti salio i ja sam :P
 
Последно уредено:
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
Sta mu lajkate vidite da vas jebaje.Heheee.Crow je zajebant lazna uzbuna terajte po svojem dok mamuta i morsku kravu ne nadete.
Автоматски споено мислење:


Izgleda si zahrdao malo
ma crow je car!covek izbaci sve,a stvarno treba da budes fikus pa da ne ukapiras sta kaze!to sto je nezavisan i ne slusa nikog je samo plus u ovo blesavo vreme!pozzz panelrazarac
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
dux izvini nisam gledao vrijeme jebiga pogresio .samo falese mnogi oko tog arta a niko neda poz
Jbg ne daju zbog povjerenja.. Steta da se razjebe
Ne znam cemu vrijedjanje ako neko prokomentarise da se hvalite a ne dajete ako neko trazi..To je ako poredimo, kao kad bi se ljudi hvalili da imaju love koliko hoce ne znaju sta ce sa lovom, a ovamo sirotinja prosi za koju marku i nedaju im nista! A uz to jos ih ponizavaju pogrbnim nazivima, ako kazu da se hvalite, sto je ocigledno!
Covjek je pogrijesio datum nije vidio, iznerviran jer vidi sta se sve slika a nista nije dobio, al nije razlog da ga vrijedjamo..
Ako je on glupan i ti si majmun :D Ako si se ti salio i ja sam :P
I ti si glupan.. Jer fino se vidi da govori da su slike stare 3 godine iako je Vrijeme datum i godina na njima, a ti pišeš nesto deseto
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
molim drugovi jedan mac od tog servera
http://play.ss-gss.de/,to je device lista, i shodno tome traženje
Автоматски споено мислење:

i, da se razumemo, kralj ne moze biti ni vlasnik, ni restrimer, ni onaj koji je u coporu, pa se kiti tudjim perjem, kralj moze biti samo usamljeni jahac i slobodni strelac :D
koji izhebe sve i odjaše u legendu u smiraj dana!
Автоматски споено мислење:

dobro Ti ovo ova cura nemožda svrši pesmu, peva već pola sata i ostavio sam je u pevajućem stanju, toliko o listi
 
Последно уредено:
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Ona miriše na muški znoj,
S poštarom Matom piva "u boj"
A ja ka kreten, običan glupan
Uvik se na njene laži slupan.

Ona se čuje na tuđe pijanstvo
Ona je izgubila dostojanstvo,
A ja ka kreten, pijančim brate
I samo beštiman zbog poštara Mate.

Pišem ti pismo, tinta mi suva
Jer želim ti reć da nema tu kruva
I bit ću kratak i bit ću oštar
Nek ti ga dade taj Mate poštar
Ajde ća!
Ne volin te više ja!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ma crow je car!covek izbaci sve,a stvarno treba da budes fikus pa da ne ukapiras sta kaze!to sto je nezavisan i ne slusa nikog je samo plus u ovo blesavo vreme!pozzz panelrazarac
Gle nista nije unistio do sad iako se trudio,plus ne vidim da sam ista od njega naucio,pocetnici nesto sitno al tu nema zivota sve kratkog daha.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom