Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ma pićajte stA hoćete.. Ja znan sta gledam a to je art... Pitanje za kljuki
Ako sada stavim u vlc da se vidi naziv, hoćeš li i onda reći da nije art?
 
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Po meni je StbEmu samo za liste koje bas moraju u njega, a sad neke liste koje mogu u IPTV Extrem, TiviMate i slicno, StbEmu zaobidjem!
 
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Aj da pitam CS strucnjake, da li vrijedi platiti 30 eura Amiko Alien SHD 8900 i da li moze sluziti za CS, da vidim kako radi, imam i druga koji bi mi dao linije!?
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
nisam dobio.. ništa.. to sto se prije dvije godine tu postavilo, to nije više aktualno, stvari se mjenjaju i treba biti u toku... sta onda negedate svi nego prićatju neki kao nije original hahaha..
pa evo dali je ovo original
Автоматски споено мислење:

 

Attachments

Член од
17 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
16
Aj da pitam CS strucnjake, da li vrijedi platiti 30 eura Amiko Alien SHD 8900 i da li moze sluziti za CS, da vidim kako radi, imam i druga koji bi mi dao linije!?
Nisam CS strucnjak, ali među ostalim uređajima sam imao i to kino. Orginal OS je Spark, može se staviti i Enigma 2. Može služiti za CS, pošto je sh4 proc, nema cccam, oscam radi solidno, ako imaš dobru liniju moglo bi raditi OK. Da li vrijedi 30 Eura? Pa tako - tako, tu je negdje.
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Ma pićajte stA hoćete.. Ja znan sta gledam a to je art... Pitanje za kljuki
Ako sada stavim u vlc da se vidi naziv, hoćeš li i onda reći da nije art?
Ove slike koje si postavio od avion se vidi da su Montirane.Svi znamo kako izgleda slika u onom okviru u Stb.
Najgora montaza koju sam video .Evo na koje slike mislim
Najbolje se vidi da je montaza ova slika
A malo bolje si montirao ove dve slike
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ma pićajte stA hoćete.. Ja znan sta gledam a to je art... Pitanje za kljuki
Ako sada stavim u vlc da se vidi naziv, hoćeš li i onda reći da nije art?
Nemam ti ja potrebe bilo kome dokazivati bilo sto, ako gledas, dapace, samo gledaj.
Ja sam samo htio ukazati na cinjenicu da taj smrdo sa juzne hemisvere nije vlasnik istog i da to nije originalni server, al' ko ga je..., bitno da se gleda.
Inace smo poceli previse talasati po pitanju toga. Ja vrijedim uz jos neke likove za nekakvog neokrunjenog kralja po pitanju art (potpuno nezasluzeno usput), ali ako smatrate da pricam gluposti....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom