Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Treba biti zadovoljan sa malim stvarima, gledas ono sto dobijes ili sto sam mozes, nisu svi strucnjaci. Bitno da se ima sta gledati
pogotovo besplatno.
Predlazem da vi sto to rasturate organizirate natjecanje, ko moze brze i vise pa da podjelite nama koji to ne mozemo hehe
:angel:
Zasto smo mi prepreka da budes zadovoljan...nista mi ne rasturamo niti smo strucnjaci.Polemisemo...valjda se to sme...i niko se ne nadmece vec na protiv.I necu da se zadovoljavam malim stvarima...jedan je zivot.Ti kako hoces...
A i ovi sto rasturaju kako kazes...cisto sumnjam da ce sa tobom podeliti...zajedljivost se jos uvek ne ceni...
 
Член од
19 април 2020
Мислења
36
Поени од реакции
63
Zasto smo mi prepreka da budes zadovoljan...nista mi ne rasturamo niti smo strucnjaci.Polemisemo...valjda se to sme...i niko se ne nadmece vec na protiv.I necu da se zadovoljavam malim stvarima...jedan je zivot.Ti kako hoces...
A i ovi sto rasturaju kako kazes...cisto sumnjam da ce sa tobom podeliti...zajedljivost se jos uvek ne ceni...
Moram ti ovo napisat jer si naporan sa svojim komentrarima upucenim meni...

Prvo procitaj par puta moj post, ako ne kontzas, procitaj jos par puta, na kraju ces valja shvatiti da sam sve suprotno napisao od onog sto ti mislis....

Niti sam se tebi obracao niti ijednom pojedincu osobno... moj post je vise sala ako kontas sta je to.

A sa mnom si do sada samo podjelio vrijedanje i pametovanje na svaki ali bas svaki moj post.

Svaki put si promasio bit onog sto pisem, zato kad vidis da nesto pisem, ne pisem vama gospodine, nego opcenito.
 
Член од
29 август 2009
Мислења
131
Поени од реакции
22
Ti imaš povezan android box na ruter preko kabla, a da li je ruter wireless ili je i on povezan kablom, to značajno menja stvar!
Probaj te iste HD kanale na računaru u SFVIP Plejeru, da li i tu zamrzava?
Ideš redom, testiraš uređaj po uređaj, ali sve izleda da imaš nestabilnu internet vezu, još ako tvoj ruter prima wireless signal, zaboravi na kvalitetan IPTV!
Ovo ti je najbolja kombinacija za gledanje IPTV-a: tvoj ruter je povezan optičkim ili coax kablom na mrežu + tvoj android box ili tv je eternet kablom povezan na ruter.
Ruter mi je povezan na opticki kabl, a kad sam testirao lista na laptop na SFVIP player preko WIFI za nijansa ima bolji signal od ovaj sta imam na andruid box koji je povezan sa enternet kablom. Zato malo mi je cudno pa sam pomislio da ima i razlike na koi player gledas ove liste
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ruter mi je povezan na opticki kabl, a kad sam testirao lista na laptop na SFVIP player preko WIFI za nijansa ima bolji signal od ovaj sta imam na andruid box koji je povezan sa enternet kablom. Zato malo mi je cudno pa sam pomislio da ima i razlike na koi player gledas ove liste
Ima veze i dali ke lista plaćena ili ne. Ima količina rama veze ima procesor veze.
ITD
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Ruter mi je povezan na opticki kabl, a kad sam testirao lista na laptop na SFVIP player preko WIFI za nijansa ima bolji signal od ovaj sta imam na andruid box koji je povezan sa enternet kablom. Zato malo mi je cudno pa sam pomislio da ima i razlike na koi player gledas ove liste
E sad druze neznatna razlika akoo lista tj.urejaj radi nema veze rezultel je da radi..
Prvo optiči kabal koji se koristi u "novije" vreme za konekciju za urejaj provajdera modem ruter..
Od njega koliko sam te razumeo taj uredjaj pusta wifi do uredjaja..
Nije svejedno lolio je uredjaj koji je povezan NI KABLOM tz.utp ili ti lan kablom nije isto ako ima veza 3-4 m ili 25m...naravno ima i kategorije kablova.
wifi veza je drugi tip bitno je da ima slobodan prolaz signala nije isto ako je uredjaj na spratu a ima neka izolaciona ploča ili ti zid debeli od "naboja"-zemlana stara kuča ili je to nešto kratko tanko...
Test nije isti za sve daljine i sve prepreke,ne vazi samo za tebe nego i za druge članove...
Ako radi dobro je ako ne treba videti uzrok pitajte... naravno da ima razlike izmedju i playera i lisi ovo uzimam u bzir da je izvor isti za test..;):D:D
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Ruter mi je povezan na opticki kabl, a kad sam testirao lista na laptop na SFVIP player preko WIFI za nijansa ima bolji signal od ovaj sta imam na andruid box koji je povezan sa enternet kablom. Zato malo mi je cudno pa sam pomislio da ima i razlike na koi player gledas ove liste
Pošto ćeš čuti ovde različite savete, pa te to može još više zbuniti, preporučujem ti test koji će ti možda reći u čemu je problem, jer se meni čini da je tvoj problem kvalitet internet veze.
Poveži laptop sa ruterom pomoću eternet kabla i pokreni program koji ću ti poslati u Lične Poruke.
On radi po principu provere konekcije (ping) na tri javna servera, google i dva druga, proveravajući kakav je kvalitet odziva za definisani test interval, podrazumevani je 5 sekundi što je optimalno za kvalitetnu internet vezu, iako to može da se promeni.
Ako ima prekida, to će program detektovati i prikazati kao Failure - grešku.
Dakle, pustiš to jedno 30 minuta do sat i pratiš, ako nema više od 2-3 greške, internet ti je dobar, inače, reklamiraj provajderu sa dokumentovanim dokazom!
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Moram ti ovo napisat jer si naporan sa svojim komentrarima upucenim meni...

Prvo procitaj par puta moj post, ako ne kontzas, procitaj jos par puta, na kraju ces valja shvatiti da sam sve suprotno napisao od onog sto ti mislis....

Niti sam se tebi obracao niti ijednom pojedincu osobno... moj post je vise sala ako kontas sta je to.

A sa mnom si do sada samo podjelio vrijedanje i pametovanje na svaki ali bas svaki moj post.

Svaki put si promasio bit onog sto pisem, zato kad vidis da nesto pisem, ne pisem vama gospodine, nego opcenito.
Mozda...a uvredu ti nisam uputio ni u jednom momentu.
 
Член од
19 април 2020
Мислења
36
Поени од реакции
63
A i ovi sto rasturaju kako kazes...cisto sumnjam da ce sa tobom podeliti...zajedljivost se jos uvek ne ceni...
Mozda nije uvreda ali nije daleko od toga, kad pisete nekome koga ne znate.. da ko sam ja da meni netko nesto da.. Ja to i ne trazim.
Sve ok, tu smo da se druzimo. Nema nitko losu namjeru samo dode do nesporazuma.

Cisto da znate da ne trazim da mi netko djeli neko svoje znanje, niti imam sta protiv necijeg znanja, dapače
cijenim ljude koji znaju i mogu, a ja nisam među njima, to priznajem i ne krijem.
Zato sam i napisao da treba biti skroman, mislio sam na ljude poput mene koji ne mogu skenirati i gledati sve,
prema tome zašto bi ja i gledao sve. Sasvim sam zadovoljan s onim što imam. Zasto bi maltretiraio nepoznate ljude da mi nesto daju.
Meni nije bitno da li mi kasni utakmica, jer je ne gledam na 5 tv, niti mi je bitna neka extra kvaliteta jer ionako djeca skacu po meni i galame
tako da jedva ista i pogledam. Eto pozdrav.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Mozda nije uvreda ali nije daleko od toga, kad pisete nekome koga ne znate.. da ko sam ja da meni netko nesto da.. Ja to i ne trazim.
Sve ok, tu smo da se druzimo. Nema nitko losu namjeru samo dode do nesporazuma.

Cisto da znate da ne trazim da mi netko djeli neko svoje znanje, niti imam sta protiv necijeg znanja, dapače
cijenim ljude koji znaju i mogu, a ja nisam među njima, to priznajem i ne krijem.
Zato sam i napisao da treba biti skroman, mislio sam na ljude poput mene koji ne mogu skenirati i gledati sve,
prema tome zašto bi ja i gledao sve. Sasvim sam zadovoljan s onim što imam. Zasto bi maltretiraio nepoznate ljude da mi nesto daju.
Meni nije bitno da li mi kasni utakmica, jer je ne gledam na 5 tv, niti mi je bitna neka extra kvaliteta jer ionako djeca skacu po meni i galame
tako da jedva ista i pogledam. Eto pozdrav.
Nije u pitanju ko si i sta si...ali u normalnoj komunikaciji reci nekom da ne konta i da je naporan nije nista drugo do zajedljivo.
(значење изведено преко синонима) pakost, cinizam, otrovnost, zloba, malicioznost, ironija, sarkazam, ujedljivost, jetkost, opakost, malignost,izrugivanje.
Mislio sam na ovo poslednje.

Автоматски споено мислење:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.570
Кој плеер е добар за Mac листи а да може да го користам и на телефон и на телевизор Android tv?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom