Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

selver79

Finest Сasual Dating - Authentic Maidens
Член од
7 јануари 2020
Мислења
9
Поени од реакции
13
Imam ja metodologiju po kojoj šaljem , isčitam mu par postova i umanjim značajno vjerovatnoću pogreške :D
Ovima što nemaju postova već samo špijuniraju ni jednom neću poslati :D
Ako meni pošalješ sredit ču da se Veležu da 3 boda protiv Zvijeze 09
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Kažu da se dobro dobrim vraća. Tako je samo ako učinite uslugu ČOVJEKU. Nakon toliko vremena jedan ČOVJEK mi je izašao u susret i podijelio svoje znanje i alat koji posjeduje. Ono što sam njemu dao nije ni blizu toga. Nick neću pominjati jer bi ga ubili porukama i zahtjevima. Prepoznaće se... Hvala druže
Posteno od tebe!! Iskren,a ne kao neki pojedinci sto misle da su Boga uhvatili za jaja.Svaka cast tebi i tom drugu sto ti je pomogao.Malo je takvih (y)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ljudi nema tu neke velike pameti
Xeny+ Fidller=macovi, ma brdo macova bez skupog configa bez uvlacenja nekima u guzice bez samosazaljenja bez da molite nekoga za listu
Ah zaboravio sam treba vam i notepad
Ma ne treba se nikom uvlaciti u guzicu, nema potrebe za time. Ono sto je po meni bitno je da su ljudi trazili te konfige, skenere i slicne budalastine da bi se toboze bavili hobijem i zajebancijom. E sad, to se sve skupa rasirilo jbg, vracamo se u 2016. ili 2017. kad su objavljene one stare serije skenera. E sad, kako smo svi mi skupa pomalo inertni desava se isto, svi imaju iste konfige (dobro, to je ok, ne mogu biti drukciji) i iste kombo liste koje se dijele "u povjerenju" i gle cuda, skeniraju se isti serveri.
Rezultat je (doduse o tom smo pisali ovdje i drugdje) da svi skeniraju iste servere sa istim kombo listama i normalno da sad na jednoj mac adresi "visi" 10-15 ljudi, malo sam rekao.
Vec je pisano o tome: "Pazite sta pozelite", onaj stari sustav u kojem je par ljudi dijelilo liste nije valjao, sad zahvaljujuci napretku liste traju 15 min ili manje (prije su se gledale po 6 mj. ili duze).
Poanta cijele price, navodno ne rade bitka, braca ...., rade samo nadjite odgovarajuce macove koji nisu silovani, ali time se vracamo na ovo gore navedeno pa....
Obicavam navesti da je ovo moje skromno misljenje po pitanju cijele situacije, ne znaci da sam u pravu, ipak sam ja samo neki stari prdonja, zakljucite sami. ;)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ako meni pošalješ sredit ču da se Veležu da 3 boda protiv Zvijeze 09
Nagrdit cemo vas ko mraz paprike :D
Автоматски споено мислење:

Ma ne treba se nikom uvlaciti u guzicu, nema potrebe za time. Ono sto je po meni bitno je da su ljudi trazili te konfige, skenere i slicne budalastine da bi se toboze bavili hobijem i zajebancijom. E sad, to se sve skupa rasirilo jbg, vracamo se u 2016. ili 2017. kad su objavljene one stare serije skenera. E sad, kako smo svi mi skupa pomalo inertni desava se isto, svi imaju iste konfige (dobro, to je ok, ne mogu biti drukciji) i iste kombo liste koje se dijele "u povjerenju" i gle cuda, skeniraju se isti serveri.
Rezultat je (doduse o tom smo pisali ovdje i drugdje) da svi skeniraju iste servere sa istim kombo listama i normalno da sad na jednoj mac adresi "visi" 10-15 ljudi, malo sam rekao.
Vec je pisano o tome: "Pazite sta pozelite", onaj stari sustav u kojem je par ljudi dijelilo liste nije valjao, sad zahvaljujuci napretku liste traju 15 min ili manje (prije su se gledale po 6 mj. ili duze).
Poanta cijele price, navodno ne rade bitka, braca ...., rade samo nadjite odgovarajuce macove koji nisu silovani, ali time se vracamo na ovo gore navedeno pa....
Obicavam navesti da je ovo moje skromno misljenje po pitanju cijele situacije, ne znaci da sam u pravu, ipak sam ja samo neki stari prdonja, zakljucite sami. ;)
Zato ti druze sad ljude fino nauci kako da dodju do drugih servera kako se ne bi skenirali isti ..malo im o playlist finderu, wot webu i sl. programima pojasni pa cemo svi imati problem manje. :D

Salu na stranu , ovo za kombo si potpuno u pravu..nece niko ni to da se potrudi pa da ima neki svoj kombo.
No , stvari od 2016. koju spominjes su se po meni promijenile zbog toga sto sad imas kineze i mnoge druge koji prodaju konfige za alate pa ti je onda badava drzati u tajnosti na balkanskom nivou bilo sta.
Sta mene briga sto mi neda brat Balkanac , ja lijepo odem do dalekog Kineza , kupim i onda ono sto sam kupio za svoje pare dajem kome hocu. ;)
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@kljuki, ako ovako mislis, a znam da ne mislis, pogresno mislis :)
"onaj stari sustav u kojem je par ljudi dijelilo liste nije valjao "
Автоматски споено мислење:

"znanje" (kako god do njega dosli) ti je ko i migranti - ne mozes ih zaustaviti, ;) ko i objavljivanje lista
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Nagrdit cemo vas ko mraz paprike :D
Автоматски споено мислење:


Zato ti druze sad ljude fino nauci kako da dodju do drugih servera kako se ne bi skenirali isti ..malo im o playlist finderu, wot webu i sl. programima pojasni pa cemo svi imati problem manje. :D

Salu na stranu , ovo za kombo si potpuno u pravu..nece niko ni to da se potrudi pa da ima neki svoj kombo.
No , stvari od 2016. koju spominjes su se po meni promijenile zbog toga sto sad imas kineze i mnoge druge koji prodaju konfige za alate pa ti je onda badava drzati u tajnosti na balkanskom nivou bilo sta.
Sta mene briga sto mi neda brat Balkanac , ja lijepo odem do dalekog Kineza , kupim i onda ono sto sam kupio za svoje pare dajem kome hocu. ;)
E vidis drug, to me najvise je... u svemu ovome, Kinezi prodaju kao svoje balkansku pamet, znaci neko je na Balkanu svoje slobodno vrijeme ulozio u pisanje konfiga, playera, skripti i slicnih budalastina i onda neki Kinez to prisvoji kao svoje i prodaje okolo. :neetaka:
Taj isti je za vikend mogao odvesti zenu i djecu na cevape, strukle, leskovacku muckalicu i slicne preparatre a ne si trositi vrijeme na ove gluposti.
Samo kao primjer, sta mislis kako se osjeca slezli koji je onaj svoj player dao na koristenje svima nama a sad ga po turskim forumima dilaju kao svoj?
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
I da se razumijemo , ne mislim da mi Balkanci drzimo monopol kad je znanje o IPTV -u u pitanju..
Ja kompletniji IPTV alat danasnjice ne vidjeh od onog kojeg je napravio Indonezanin.
Da ne kazem da Kinezi i Turci ubise na mrtvo konfiguracijama za sve zivo i nezivo.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
@kljuki, ako ovako mislis, a znam da ne mislis, pogresno mislis :)
"onaj stari sustav u kojem je par ljudi dijelilo liste nije valjao "
Автоматски споено мислење:

"znanje" (kako god do njega dosli) ti je ko i migranti - ne mozes ih zaustaviti, ;) ko i objavljivanje lista
Po meni je bio bolji jbg, sad ovi koji ne mogu do liste jos teze dolaze do nje, ali kako vec rekoh, ja sam stari prdonja, jeb'o to sta ja mislim!
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
E vidis drug, to me najvise je... u svemu ovome, Kinezi prodaju kao svoje balkansku pamet, znaci neko je na Balkanu svoje slobodno vrijeme ulozio u pisanje konfiga, playera, skripti i slicnih budalastina i onda neki Kinez to prisvoji kao svoje i prodaje okolo. :neetaka:
Taj isti je za vikend mogao odvesti zenu i djecu na cevape, strukle, leskovacku muckalicu i slicne preparatre a ne si trositi vrijeme na ove gluposti.
Samo kao primjer, sta mislis kako se osjeca slezli koji je onaj svoj player dao na koristenje svima nama a sad ga po turskim forumima dilaju kao svoj?
Nisi u pravu izvini , hoces da kazes da onaj ko je napravio konfige za sve zivo i nezivo sto je interesantno na internetu je ukrao informacije da bi napravio konfig za pisljivi IPTV ?
Druze ...kad u nas vozovi budu isli 400 na sat i dolazili u sekundi na odredista povjerovat cu mozda u to. :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Po meni je bio bolji jbg, sad ovi koji ne mogu do liste jos teze dolaze do nje, ali kako vec rekoh, ja sam stari prdonja, jeb'o to sta ja mislim!
Ako ja, stariji prdonja od tebe, (koji nista ne zna) mogu pronaci po koju listu, onda oni koji ne mogu, neka se okanu corava posla ! ;):D
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
@kljuki, ako ovako mislis, a znam da ne mislis, pogresno mislis :)
"onaj stari sustav u kojem je par ljudi dijelilo liste nije valjao "
Автоматски споено мислење:

"znanje" (kako god do njega dosli) ti je ko i migranti - ne mozes ih zaustaviti, ;) ko i objavljivanje lista
Pa to je bilo najbolje, cak i kad nemas nesto ne bude ti zao. A sad dodje neki prdez par meseci na forumu svima prosipa pamet, svi vi ga po necemu "naucite", preko noci "sve zna i u sve se razume". Za to su odgovorni svi po malo. Ne mislim nista ni o kome licno vec u globalu.

Moze se reci da smo mi balkanci zapoceli ovu "revoluciju" ali nas odavano sisaju svi redom. Problem je sto se mi balkanci ne drzimo zajedno, ne gledamo svoje interese vec seremo kao foke, objavljujemo sve, gasimo sve. Sve sto kod nas osvane, osvane i na drugim blogovima, sajtovima, i tu oni uzimaju pare, sto od "donacija" sto od prodaje nasih mac adresa, lista, alata, posete, klikova.

Ovde par ljudi drzi svoje panele, i onda iz zavisi objavljuje tudje, da komsiji crkne krava. Svi svoje dupe gledaju.

I naravno da nismo najpametniji, pa posetite druge forume pa cete videti s cime ljudi sve barataju, taj denis, "salezli", pa i losmij su male mace za njih. Ne mislim sad da omalozavam ove nabrojane, samo kazem da oni kod nas vaze za najbolje, najstrucnije, a preko ima likova koji hakuju Amazon, bitcoin, Ebay, prave takve skripte da se najezis. Odma da kazemd a ne mislim na ljude do kojih je "tesko doci", dobio sam OB sa konfizima od nekog arapina iz Nemacke, lik mi je poslao sve te confige, covek zgrce pare od toga, prodaje Amazon kodove, Ebay, Netflx.. da ne nabrajam. Nismo mi bas najpametniji.

Samo se vecina njih ne zamara s ovim IPTV jer nema tu nikakve zarade, ali plati im i napravice ti sve sto hoces.
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Nisi u pravu izvini , hoces da kazes da onaj ko je napravio konfige za sve zivo i nezivo sto je interesantno na internetu je ukrao informacije da bi napravio konfig za pisljivi IPTV ?
Druze ...kad u nas vozovi budu isli 400 na sat i dolazili u sekundi na odredista povjerovat cu mozda u to. :D
Ma ne tvrdim ja momci nista, samo ovaj sustav je bio zamisljen da se omoguci ljudima koji iz zemljopisnih ili financijskih razloga nisu mogli drugacije do liste za pisljivi iptv, sad se polako urusava jer svi hoce zaraditi na tome, biti baje i sl.
No dobro, vec sam napomenuo da sam ja starkelja koja prica gluposti, jednostavno zanemarite to sto pokusavam reci, ja cu dalje po svome i ....
Автоматски споено мислење:

Pa to je bilo najbolje, cak i kad nemas nesto ne bude ti zao. A sad dodje neki prdez par meseci na forumu svima prosipa pamet, svi vi ga po necemu "naucite", preko noci "sve zna i u sve se razume". Za to su odgovorni svi po malo. Ne mislim nista ni o kome licno vec u globalu.

Moze se reci da smo mi balkanci zapoceli ovu "revoluciju" ali nas odavano sisaju svi redom. Problem je sto se mi balkanci ne drzimo zajedno, ne gledamo svoje interese vec seremo kao foke, objavljujemo sve, gasimo sve. Sve sto kod nas osvane, osvane i na drugim blogovima, sajtovima, i tu oni uzimaju pare, sto od "donacija" sto od prodaje nasih mac adresa, lista, alata, posete, klikova.

Ovde par ljudi drzi svoje panele, i onda iz zavisi objavljuje tudje, da komsiji crkne krava. Svi svoje dupe gledaju
Hehe, ne seremo kao foke, nego kao foke u klimaksu! :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Vec deceniju i vise se prica o nekom mraku, a lista vise nego ikad, sta mislite sta ce biti za sledecih 10 godina ?! Otkrica se otkrivaju ! :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom