Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 септември 2019
Мислења
21
Поени од реакции
12
E vidis drug, to me najvise je... u svemu ovome, Kinezi prodaju kao svoje balkansku pamet, znaci neko je na Balkanu svoje slobodno vrijeme ulozio u pisanje konfiga, playera, skripti i slicnih budalastina i onda neki Kinez to prisvoji kao svoje i prodaje okolo. :neetaka:
Taj isti je za vikend mogao odvesti zenu i djecu na cevape, strukle, leskovacku muckalicu i slicne preparatre a ne si trositi vrijeme na ove gluposti.
Samo kao primjer, sta mislis kako se osjeca slezli koji je onaj svoj player dao na koristenje svima nama a sad ga po turskim forumima dilaju kao svoj?
heheh otkud sad turci kinezi lol
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
"I naravno da nismo najpametniji, pa posetite druge forume pa cete videti s cime ljudi sve barataju, taj denis, "salezli", pa i losmij su male mace za njih. Ne mislim sad da omalozavam ove nabrojane, samo kazem da oni kod nas vaze za najbolje, najstrucnije, a preko ima likova koji hakuju Amazon, bitcoin, Ebay, prave takve skripte da se najezis. Odma da kazemd a ne mislim na ljude do kojih je "tesko doci", dobio sam OB sa konfizima od nekog arapina iz Nemacke, lik mi je poslao sve te confige, covek zgrce pare od toga, prodaje Amazon kodove, Ebay, Netflx.. da ne nabrajam. Nismo mi bas najpametniji.

Samo se vecina njih ne zamara s ovim IPTV jer nema tu nikakve zarade, ali plati im i napravice ti sve sto hoces."

Tako je @Gargamel83 !
Автоматски споено мислење:

"Ovde par ljudi drzi svoje panele, i onda iz zavisi objavljuje tudje, da komsiji crkne krava. "

Tako je @Gargamel83 !
Автоматски споено мислење:

Zato se ne treba nervirati, frustrirati i ispravljati krivu Drinu ! ;) :) :D
Автоматски споено мислење:

Nego, gde nece trzati liga veceras, da napravimo neku primamu ! :D
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Pa to ti i pricam, sve su to napravili i ljudi iz nasih krajeva, neovisno o tome od kud su, ali mi radje placamo tudjima, jer ovo od ovuda je "pussy smoke".
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Taj isti je za vikend mogao odvesti zenu i djecu na cevape, strukle, leskovacku muckalicu i slicne preparatre a ne si trositi vrijeme
[/QUOTE]

Mmmm leskovacka muckalica jedva cekam drugu polovinu jula
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
121
Поени од реакции
70
Ljudi trebam savet, koristim android box i stbemu, do juce je sve radilo, danas ucia portal validna mac adresa ali nece da krene nijedan kanal, probao sam na 2-3 razlicita portala, u cemu je problem?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
I da se razumijemo , ne mislim da mi Balkanci drzimo monopol kad je znanje o IPTV -u u pitanju..
Ja kompletniji IPTV alat danasnjice ne vidjeh od onog kojeg je napravio Indonezanin.
Da ne kazem da Kinezi i Turci ubise na mrtvo konfiguracijama za sve zivo i nezivo.
Pa to ti i pricam, sve su to napravili i ljudi iz nasih krajeva, neovisno o tome od kud su, ali mi radje placamo tudjima, jer ovo od ovuda je "pussy smoke".
@kljuki grijesis , dok @dadoxy i @Starbucks1 su upravu , tacno da denis , salezli i losmij itd da nebabrajam su dobri ali nemoj se zavaravati i pogledaj alate sta ljudi prave i sta su napravili , alate kojima samo dodajes konfiguracije i hakujes sve sto je na netu a ne samo iptv , Sentry koji je vec deceniju u igri a sad ovi noviji koji dolaze ! Odi kod talijana vidjet ces ko je sve tamo prijavljen , pa i kod turaka,rusa hehe za nepovjerovat koga sve sretnes , ali sigurno je da ima ljudi samo im lovu ponudi napravit ce ti sta pozelis , a to sto mi sa Balkana hocemo sve besplatno a neznamo ,pa se jednoj skripti divimo , mislim da ponekad pretjerujemo !
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pa to ti i pricam, sve su to napravili i ljudi iz nasih krajeva, neovisno o tome od kud su, ali mi radje placamo tudjima, jer ovo od ovuda je "pussy smoke".

Mi radje placamo tudjima jer nam nasi nece ni da daju , a niti da prodaju.

To bi bilo ispravno Kljuki ;)

Meni kao i svima nama je Boki71 tu ispred nosa ugasio skener kako sam kasnije saznao na Losmijev, moram priznati opravdan, u tom momentu zahtjev.
Pricao sam s covjekom na tu temu i rekao mi je da su ugasili jer su imali uljeza u VIP- u pa je procurilo. Ok , rekao sam mu da bi isto to i ja uradio ako bi neko unutar tima izdao zajednicki cilj kakav god da je on.

Ali zasto onda zamjeriti bilo kome kad kupi alat negdje drugo ?
Jel treba da moli nekoga da mu da listu?

Naravno da ne !

Takvu tezu bi mogao postaviti da je domaci skener bio na prodaju , a da je neko kupio drugdje...ovako nikako ne ;)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
"ovaj sustav je bio zamisljen da se omoguci ljudima koji iz zemljopisnih ili financijskih razloga nisu mogli drugacije do liste za pisljivi iptv"

Pa ga izmislili na Balkanu, jel to hoces reci ?!
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Mi radje placamo tudjima jer nam nasi nece ni da daju , a niti da prodaju.

To bi bilo ispravno Kljuki ;)

Meni kao i svima nama je Boki71 tu ispred nosa ugasio skener kako sam kasnije saznao na Losmijev, moram priznati opravdan, u tom momentu zahtjev.
Pricao sam s covjekom na tu temu i rekao mi je da su ugasili jer su imali uljeza u VIP- u pa je procurilo. Ok , rekao sam mu da bi isto to i ja uradio ako bi neko unutar tima izdao zajednicki cilj kakav god da je on.

Ali zasto onda zamjeriti bilo kome kad kupi alat negdje drugo ?
Jel treba da moli nekoga da mu da listu?

Naravno da ne !

Takvu tezu bi mogao postaviti da je domaci skener bio na prodaju , a da je neko kupio drugdje...ovako nikako ne ;)
Da me sad neko pogresno ne razumije, nema veze sto sam u medjuvremenu upao u sf vip, ali kad je to objavljeno nisam bio, ali svejedno sam se bunio protiv objave tog alata, nije tebi i drugima boki ugasio alat, on je samo imao ovlasti da to napravi jer niko nije pitao autora doticnog alata smije li se uopce objaviti. Sad to sto smo mi takvi kakvi jesmo pa su svi odmah skocili na to jbg, drugi par cipela, poanta cijele price je da bi trebalo postivati tudji rad i trud al jbg, kako rekoh, ja sam nebitan kao i moje misljenje.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Meni je recimo bilo fascinantno kad je neki dan Bind dobio ban na turskom forumu samo zato sto je ovdje rekao da su Turci Stalker Player napravili poslije SFVip playera. Neko je to ovdje vidio , odmah proslijedio info u Stambol i katil ferman.
To se zove sinergija i jedinstvo.

A u nas ovamo , e hajde ti mene moli da ti ja dam da jedes ...ma nemoj mi reci...jebiga
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
"ovaj sustav je bio zamisljen da se omoguci ljudima koji iz zemljopisnih ili financijskih razloga nisu mogli drugacije do liste za pisljivi iptv"

@kljuki jel to hoces reci da su gastarbajteri sa Balkana krivi za sve ovo :D
Drug, znam da terate zajebanciju, ali stavi se u polozaj covjeka koji si vlastitim zalaganjem i znanjem ne moze naci listu, ja pricam o njima, ali nije bitno jbg, jednostavno zanemarite moje laprdanje.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Drug, znam da terate zajebanciju, ali stavi se u polozaj covjeka koji si vlastitim zalaganjem i znanjem ne moze naci listu, ja pricam o njima, ali nije bitno jbg, jednostavno zanemarite moje laprdanje.
Verovao ili ne, za ovu deceniju u iptv svetu, sam podelio vise lista nego sto sam ih dobio, a takvih (kojima stvarno trebaju liste) je bilo mozda 10% !
Автоматски споено мислење:

Nesrecne pare kvare sve, i cim pocnes da smetas - ne valjas, koje crno dobrocinstvo !
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Verovao ili ne, za ovu deceniju u iptv svetu, sam podelio vise lista nego sto sam ih dobio, a takvih (kojima stvarno trebaju liste) je bilo mozda 10% !
Автоматски споено мислење:

Nesrecne pare kvare sve, i cim pocnes da smetas - ne valjas, koje crno dobrocinstvo !
To je nazalost u nasem svijetu istina, slazem se s tvojom konstatacijom ali jos uvijek ima dobrih ljudi, ne bi trebali ostati "na golu", moje skromno misljenje.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom