Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Дискусија во форумот 'Телевизии и емисии' започната од alekjov, 19 мај 2010.

 1. goran gogi

  goran gogi

  Член од:
  18 март 2019
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  31
  Pozzdrav forumasi,jel vruce.
   
 2. Sota

  Sota

  Член од:
  10 јули 2010
  Мислења:
  2.491
  Допаѓања:
  2.614
  Последно уредено: 14 јуни 2019
  На Bic@, kanalman, laki72 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. burek5

  burek5

  Член од:
  27 септември 2018
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  91
  Gori zemlja, ja evo u tangicama :misticen:
   
  На Elvis saban, goran gogi и totaliptv им се допаѓа ова.
 4. placeb

  placeb place_b

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  1.856
  Допаѓања:
  1.343
  nova s sa MK prijevod...:D
  Untitled.png
   
  hare, Elvis saban, totaliptv и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. scylla98

  scylla98

  Член од:
  29 јануари 2016
  Мислења:
  186
  Допаѓања:
  122
  Ima ima Nove sa hr, mk i srb, od ranije vec.
   
  На Hugo FM му/ѝ се допаѓа ова.
 6. placeb

  placeb place_b

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  1.856
  Допаѓања:
  1.343
  A u koje liste ga ima još, ja sam ga našao samo u klient....
   
 7. Hugo FM

  Hugo FM

  Член од:
  27 јуни 2012
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  92
 8. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.821
  Допаѓања:
  4.265
  Ajде некој нека даде Nova S со македонски превод.
   
 9. placeb

  placeb place_b

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  1.856
  Допаѓања:
  1.343
  Јас ја најдов засега само во клиент портал листата....
   
 10. scylla98

  scylla98

  Член од:
  29 јануари 2016
  Мислења:
  186
  Допаѓања:
  122
  a odakle klijentu ;)
  iz koje liste vuce hehe
   
 11. placeb

  placeb place_b

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  1.856
  Допаѓања:
  1.343
  E, odakle vuče ?!:D
   
 12. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.821
  Допаѓања:
  4.265
  Meне ми треба Nova S со македонски титл за во VLC.
   
 13. MusaMe

  MusaMe

  Член од:
  26 февруари 2017
  Мислења:
  159
  Допаѓања:
  199
  На Brzi misko и placeb им се допаѓа ова.
 14. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.821
  Допаѓања:
  4.265
  Ако имаш за VLC дај барем за денес.
   
 15. otkacen

  otkacen

  Член од:
  10 ноември 2018
  Мислења:
  53
  Допаѓања:
  7
  nema nemam stretnato moze link da vidam ]
  --- Споено дупло мислење, 14 јуни 2019 ---
  aj ako imas pustimi vo pm link
   

Сподели преку: