Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Nije te Dimce pitao za mac liste nego za promjenjiv token i ne pravi se glup ako si htio nesto dokazat onda si trebao samo server sakrit jer ovako si dokazao nista
Ako su pokusali to prikriti sa mac listom koja nema promenjliv token onda to nije dokaz nego prevara.Takve mac liste bez promenljivog tokena ,gledam i ja na vlc.Ja sam mislio da su ozbiljni ljudi i da su stvarno pronasli nacin da prevare zastitni sistem sa promenljivim tokenom.
 
Член од
2 март 2018
Мислења
276
Поени од реакции
352
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
ajmo ajmo još maloi puca :kafence:

koliko li će izgurati sa preko 200 kon
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Nije ni sjebana....sad sam probo i radi
I da zahvalim za ovu konekciju bas mi treba



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Hehehe...sad radi i bolje nego kad smo je spodeljivali po pm....hehehe...

P.S.Zaista, ako ovaj frajer objavi fluss od isti stalker dobiče slicnu kao ova sa 200 konekcije...doduše ova šta ču mu dati je bolja....
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ako su pokusali to prikriti sa mac listom koja nema promenjliv token onda to nije dokaz nego prevara.Takve mac liste bez promenljivog tokena ,gledam i ja na vlc.Ja sam mislio da su ozbiljni ljudi i da su stvarno pronasli nacin da prevare zastitni sistem sa promenljivim tokenom.
Nema sanse nisu nasli,a i ovi sta su stavili token napravili si ogromne probleme a nisu ni svijesni nije im to pametno bilo[DOUBLEPOST=1561050514][/DOUBLEPOST]
ajmo ajmo još maloi puca :kafence:

koliko li će izgurati sa preko 200 kon
ma nece to je navlakusa lista:angel::angel::angel:
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Ok ljudi, demantovali ste me.Znaci pronasli ste nacin i mac liste gledati na vlc.Priznajem svaka cast i izvinjavam se na mom kategoricnom stavu da se to nemoze gledati.Pozz. i javno izvinjenje i soti i torpedu i svima ostalima koji su tvrdili da se mac liste sa promenljivim tokenom mogu gledati na vlc.
dimce nemas se nikom zasto izvinjavati...lazu te..
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
dimce nemas se nikom zasto izvinjavati...lazu te..
Ma od torpeda i nista drugo nemozes ocekivat taj je takav od kako sam cuo za njega[DOUBLEPOST=1561051682][/DOUBLEPOST]
Idiot je široki pojam....Ovo je neki gori od idiot...
...Stvar je u tome šta je to dreambox520 tu stavio na tacni...i ako je hočeo to da unisti mogao je i listu da stavi javno...zato ovaj se ne uklapa u idiot...
Ma nece bit unistena vec je gumb spreman jedva cekam da pukne ali nikako hahhaha.Ionako ta lista je tamo sporedna samo da navlaci
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Ja se izvinjavam što sam Vam povredio sujetu, neću više obećavam.

p.s. Nema prevare.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Ma od torpeda i nista drugo nemozes ocekivat taj je takav od kako sam cuo za njega[DOUBLEPOST=1561051682][/DOUBLEPOST]
Ma nece bit unistena vec je gumb spreman jedva cekam da pukne ali nikako hahhaha.Ionako ta lista je tamo sporedna samo da navlaci
Pa, ni ja nisam je gledao (šta bi i gledao?)ali puno članova tu...da...gledali su je duže vremena....
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Ja se izvinjavam što sam Vam povredio sujetu, neću više obećavam.

p.s. Nema prevare.
Moguce je, ja nista ne tvrdim.Ali daj konstrukciju linka nekom neutralnom da to potvrdi.Ne moras meni, meni netreba ali nekom u koga smatras da je neutralan i da ti je od poverenja.,Ovako sve ostaje da lebdi u vazduh.Meni nisi povredio sujetu.Ja to nemam zato sam se i javno izvinio.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom