Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Kad bi ti sad stavio ovdje sta ja gledam ostao bi bas bez ikakvih komentara ;)na duge staze ..... nije potrebno skeniranje i slicno ;) samo..... onda bi ispalo da se hvalim ;) nebitno

Pozdrav
Pa, rekao si da ništa ne gledaš....zatim, total tv imaš onako..... da si igraš sa daljanskom u ruke....

(Slucajno da ne imaš kao ja, MTV Network, Slovak Telekom, Digi, etc, sve u m3u8, sta je samo sitnica od ono šta ja imam, razume se....)
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Pa, rekao si da ništa ne gledaš....zatim, total tv imaš onako..... da si igraš sa daljanskom u ruke....

(Slucajno da ne imaš kao ja, MTV Network, Slovak Telekom, Digi, etc, sve u m3u8, sta je samo sitnica od ono šta ja imam, razume se....)
Naravno da ne gledam nista ... to se tako kaze ;) kako drugacije pokrenut listu/strim a da ga ne gledam? ;) a za te sto si nabrojao mozda i imam? ;)

Pozdrav ;)
 
S

ski

Гостин
Mislim da skoro svaka lista ima vise nego dovolno kanale,najbitne filmske fox/hbo/cinestar prem,documentarne/natgeo/discovery,sportske sportklub/arena...te kanale ima u sekolu listu i za 90% ljudi ove regije dovolno je to.
Sprema mene vise vazno je stabilan strim nego broj kanala.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ma sve je to isto svaka lista vise manje isti kanali,manje vazno naziv servera.Trenutno dostupno oko 3460 servera ili ti listi u svijetu iptv.
To je ono sta se moze gledat.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Mozda nekog interesuje Nettv Plus ponuda?

Pozdrav
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Pa ajd slikaj na Pm od kanala sta imas ;) i sta je to tako dobro? a ja cu kad budem za comp pogledat dal to i ja imam ;) nije sramota nemati ;) sve ti je to prolazno ;)

Pozdrav
Moje slile su umjetničke i traže širok auditorium, tako da umetnost na pm ne šaljem.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Moje slile su umjetničke i traže širok auditorium, tako da umetnost na pm ne šaljem.
Slatko si me nasmijao :D braco moja mila :D ja bi rekao da ti skoro pa nista nemas ;) ne shvati ozbiljno ;) tako mi se cini nakon par tvojih izlaganja sve sto si rekao nista nisi dokazao ;) a ja bi bas volio da makar nesta i dokazes ;) zezanja radi ;)

Pozdrav
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Ja sam ti samostalan umjetnik u rangu severine i cece,cak i imam ziro za samostalne umjetnike otvoren tako da ja sam kompententan za to hehhe
Ti si ok...viši umetnik prve klase...ja sam ti gori i od karleuša, eksponiram se kao silikonska starleta u miniču...
Slatko si me nasmijao :D braco moja mila :D ja bi rekao da ti skoro pa nista nemas ;) ne shvati ozbiljno ;) tako mi se cini nakon par tvojih izlaganja sve sto si rekao nista nisi dokazao ;) a ja bi bas volio da makar nesta i dokazes ;) zezanja radi ;)

Pozdrav
Gospodine druze drug Sota....možeš komotno prolistati unazad temu i videčeš šta sam sve stavio(svakako, Ti si mi nepresušna inspiracija kad se radi o IPTV slikarstvo).... Za razliku od onih tvoje smešne ts liste...

P.S.....Нова 12 Гевгелија- lokalna makedonska televizija koju ne gledaju ni lokalni stanovnici ovog malog grada....hehehe....(koliko si samo smešan bio, zaista nisam se nadao....hehehe....)
Pozdrav,
;)
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Gospodine druze drug Sota....možeš komotno prolistati unazad temu i videčeš šta sam sve stavio(svakako, Ti si mi nepresušna inspiracija kad se radi o IPTV slikarstvo).... Za razliku od onih tvoje smešne ts liste...

P.S.....Нова 12 Гевгелија- lokalna makedonska televizija koju ne gledaju ni lokalni stanovnici ovog malog grada....hehehe....(koliko si samo smešan bio, zaista nisam se nadao....hehehe....)
Pozdrav,
;)
Otidji na SF u album temu pa pogledaj sta je drug Sota stavio.;) mada tamo dugo nisam bio aktivan ;) pa reko malo da je osvjezimo ;) e sad .m3u8 imam sve sto se gleda sa .ts i jos vise i to legalnih provajdera za koje ti ne znas ni da postoje ;) ..... oces i udp ? Reci lali sta ti fali ;) da ti drug Sota dokaze i pokaze od SD .. HD .. FHD.. UHD ;) i takoooooo ;) miran budi :D:D neko ko nema argumente a svako malo sipa iz supljeg u prazno e vidis to je meni smijesno :D:D:D ja do sad kad nesta kazem to i dokazem ;)

Uzivaj ...

Pozdrav za tebe ziv i zdrav bio sa svojom porodicom ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom